Strona Główna
Aktualności
Dyrektorzy szkoły
Biogramy
Wspomnienia absolwentów
Absolwenci
Apel Pamięci
Z orlików na orły
Wszyscy absolwenci
Znani gnieźnianie
Nauczyciele absolwenci
Członkowie Stowarzyszenia
Sztandary
Poezja i pieśni
Filmy
Deklaracja
Gnieźnieńskie linki
Jesteś w: Strona główna / Absolwenci / Wszyscy absolwenci  

                                                                                  1863 - 2017

                                                                               
 
                                                                            Spis absolwentów
                                                       Królewskiego Gimnazjum Gnieźnieńskiego,
                                                        Gimnazjum i Szkoły Realnej w Gnieźnie,
                                                      Państwowego Gimnazjum Gnieźnieńskiego,
                                         Państwowego Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,
                                    Państwowego Gimnazjum I Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,
                                         Państwowej Wyższej Szkoły dla Chłopców (Dziewcząt) w Gnieźnie,
                                          Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie,
                                         I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie 


ROK 1867
Heiman Gimkiewicz, Józef Jaworski, Józef Łukaszewski, Jacek Zborowski.

ROK 1868
Bronisław Dreżewski, Józef Dziegiecki, Kaźmierz Goleniewicz, Adolf Hepner, Wawrzyn Isbant, Kazimierz v.d. Osten-Sacken, Władysław Wicherkiewicz.

ROK 1869
Stanisław Drzażdżynski, Paweł Eckert, Bolesław Jarosz, Stanisław Seredyński, Ludwik Sołtysinski, Michał Wiśniewski.

ROK 1870
Ludwik Ćwiklinski, Kaźmierz Ćwiklinski, Antoni Doroszewski, Izaak Bakr, Antoni Echaust, Oskar Fielitz, Jan Greiter, Oskar Jausly, Wilhelm Kaszliński, Tadeusz Lange,
Bolesław Lewandowski, Józef Poturalski, Wacław Sypniewski, Tadeusz Zborowski.

ROK 1871
Ludwik Hejmanowski.

ROK 1872
Walerian Dembczak.

ROK 1873
Menda Citron, Bolesław Hejmanowski., Władysław Karasiewicz, Józef Stranz, Kazimierz Kutzner, Wilhelm Zibell. 

ROK 1874

Stanisław v. d. Osten-Sacken, Paul Leistikow, Zygmunt Potrykowski, Albert Storz.

ROK 1875
Moritz Citron, Jan Piotrowski, Kazimierz Rejewski, Albert Wolff.

ROK 1876
Robert Cohn, Paul Fliess, Erich Fliss, Moritz Methner, Emil Tietz, Eduard Einsporn, Hieronim Zynka.

ROK 1877
Onufry Jaworski, Michał Schwartz, Andrzej Staniszewski.

ROK 1878
Stanisław Alkiewicz, Józef Kłossowski.

ROK 1879
Karl Leistikow, Herman Leszczynski, Alfred Lublinski, Franz Machatius, Ernst Pohl, Kazimierz Stawicki, Herman Tietze.

ROK 1880

Georg Klinke.

ROK 1881
Jan Michałowicz, Jan Potrykowski, Franciszek Szymanski.

ROK 1882
Bruno Eccardt, Franciszek Frankowski, Oskar Pirrss.

ROK 1883
Walther Bartholdy, Walenty Gdeczyk, Friedrich Koch, Marceli Ławicki, Julius Levin, Edgar Mittelstadt, Otto Nollau, Richard Schollmeyer, Walther v. Schultzendorff, Oskar Stumpe.

ROK 1884
Witold Grabski, Artur Jaruntowski.

ROK 1885
Jan Langiewicz, Marceli Langiewicz, Józef Palmowski, Piotr Piskorski.

ROK 1886
Tadeusz Dembinski, Tadeudsz Janowski, Antoni Zarzycki.

Józef Radonski, Kazimierz Sell.

ROK 1888
Feliks Krajewski, Edmund Łagiewski, Mieczysław Raszewski, Maksymilian Reysowski, Melchior Wierzbicki, Józef Wysocki.

ROK 1889
Adolf Grünberg, Robert Jaffe, Władysław Jagielski, Franz Kalbach, Bronisław Kowalik, Bolesław v. Krzyżański, Antoni Müller.

ROK 1890
Valerius Alberti, Erwin Hertzler, Hans Kaulbach, Walentyn Kryzan, Lothar Machatius, Zygmunt Müller, Tadeusz Paczkowski, Rudolf Salzwedel, Alojzy Sobierajczyk, Robert Ulm, Bogdan v. Zakrzewski.

ROK 1891
Paweł Gentkowski, Maksymilian Szakalla.

ROK 1892
Kazimierz Amrogowicz Paweł Dams, Alfred Heitner, Jan Hohmann, Michał Kowalik, Abraham Koźminski, Georg Lachmann, Wilhelm Lewin, Georg Meissner, Michał Müller, Bolesław Walich.

ROK 1894
Stefan Morawski, Edmunt Paczkowski, Klemens Wnukowski.

ROK 1895
Czesław Andrzejewski, Stanisław Kowalik, Stanisław Pernaczynski.

ROK 1896
Edmund Suszczynski, Ignacy Trepinski, Zygmunt Wierzbicki, Kurt Unruch.

ROK 1897

Jakob Berne, Walter Haesner, Korl Jarkowski, Erich Kühne, Paul Merkel, Bruno Schröder, Hugo Sobczak.

ROK 1898

Georg Gernoth, Adolf Geske, Heinrich Hübner, Max Kaulbach, Alfred Weisse, Arthur Wilke, Ksawery v. Zakrzewski.

ROK 1899
Józef Duczmal, Tytus Oranski.

ROK 1900
Walenty Gierlacki.

ROK 1901
Paul Heitner, Witold v. Prądzyński, Arthur Scheffler, Arthur Schumann, Franz Weber, Jan Szwemin, Stanisław Wesołowski.

ROK 1902

Lucjan Ballensted, Richard Burant, Hermann Folz, Seweryn v. Gratkowski, Hans Hoffmann, Julius Ohnstein.

ROK 1903
Stefan Kublinski.

ROK 1904
Kurt Böder, Stanisław Dolatowski, Eugen Kulbach, Ewald Kietzmann, Wilhelm Krüger, Ludwik Rakulski, Władysław Pomianowski, Walter Schnee.

ROK 1905
Jan Bąk, Edmunt Jaraczewski, Wiktor Krukowski, Leon Lachowski, Mieczysław Matuszek.

ROK 1906
Walenty Imornicki, Ignacy Geppert, Bronisław Kaźmierczak, Tadeusz Mroczkowski, Walenty Dwornicki.

ROK 1907
Józef Chilomer, Franciszek Jankowski, Stanisław Jedwabny, Ignacy Mellin, Bolesław Olejniczak.

ROK 1908
Czesław Chmielewski, Ludwik Jarosz, Roman Konkiewicz, Marcin Krawczak, Czesław Obarski, Bronisław Robowski.

ROK 1909
Marian Gładysz, Tomasz Graczykowski, Antoni Lewandowski, Bolesław Mroczkowski, Stanisław Typlewski, Marcin Zenker, Tadeusz Zielinski, Józef Zwierzycki, Leon Cyms, Jozef Ślebioda, Edmund Krzyślak, Roman Taborski.

ROK 1910
Jan Derecki, Zygmunt Karpinski, Leon Katerla, Leon Kruszka, Zbigniew Bobowski, Jan Wietrzynski, Paweł Winnicki.

ROK 1911
Stanisław Abel, Sylwester Gładysz, Witold Jeszke, Jan Kropacz, Ryszard Nitsche, Sylwester Nowak, Sylwester Pietrowicz, Franciszek Rost, Bronisław Taberski, Stefan Teubert, Tadeusz Walkowski, Edmunt Kozłowski.

ROK 1912
Lucjan Berger, Korneliusz Langowski.

ROK 1913
Kazimierz Bross, Kazimierz Głowacki, Ludwik Kloske, Teofil Szymanski, Stefan Osmulski.

ROK 1914
Paweł Cyms, Mieczysław Krysinski, Jan Kuczyński, Leon Radwanski, Kazimierz Roesler, Eugeniusz Schittek, Mieczysław Zajdlewicz, Zygmunt Zaleski, Bronisław Barczak, Stanisław Bross, Stanisław Grunwald, Kazimierz Kowalski, Józef Pajzderski, Franciszek Jedwabski, Stefan Pietrowicz, Mieczysław Kołodziejczak.

ROK 1915
Kazimierz Motylewski, Tadeusz Sobkowiak, Ludwik Stasiak, Henryk Danecki, Zygmunt Szalinski, Marian Zwierzynski, Czesław Stylo, Stefan Frankowski, Stanisław Krukowski, Stefan Haupa, Marian Ogórkiewicz.

ROK 1917
Kazimierz Michalski, Tadeusz Szaliński, Zygmunt Jesionowski, Marian Fenikowski, Feliks Urbanowicz.

ROK 1918
Jan Chełmicki, Marian Paszkiewicz, Adam Żywiałowski.

ROK 1919
Franciszek Jelinski, Tadeusz Malski, Zygfryd Wojciech Powałowski, Andrzej Szymczak.

ROK 1920
Bolesław Błoch, Feliks Adamczak, Stanisław Bogucki, Tadeusz Borowski, Bernard Brach, Tadeusz Buzalski, Romuald Chodynski, Wacław Cichocki, Jan Cieluch, Franciszek Cychnerski, Zygmunt Danecki, Ludwik Frankenberg, Michał Frankowski, Adam Gantkowski, Herbert Gielsdorf, Antoni Jankowski, Wacław Jarmuż, Sylwester Konieczny, Mieczysław Kosiak, Józef Krysztafkiewicz, Jan Kuroch, Tadeusz Łyczynski, Wacław Melcer, Ludwik Niedzielski, Ignacy Ozdowski, Jan Piechocki, Tadeusz Piechocki, Bogdan Piechowski, Józef Piłat, Czesław Piskorski, Marian Skupin, Stanisław Sobociński, Edward Wrzesiński, Czesław Zwierzyński, Wacław Sobociński

ROK 1921
Łucjan Bernacki, Marceli Brzeziński, Augustyn Gałęzewski, Antoni Janowski, Wiktor Kaczewski, Stanisław Miklejewski, Józef Nowak, Michał Piotrowski, Antoni Słomkowski, Tadeusz Śmielecki, Antoni Stankowski, Zdzisław Stranz, Jan Strzelecki, Wacław Świtalski, Franciszek Tabczyński, Józef Wozniak.

ROK 1922
Wiktor Bross, Leon Czajczyński, Stefan Hain, Henryk Janicki, Kazimierz Kraszewski, Henryk Mnichowski, Edmund Nehring, Tadeusz Ślebodziński, Wacław Sonimski, Kazimierz Steltr, Alfons Stube, Tadeusz Zwierzyński, Tadeusz Zieliński.

ROK 1923
Felicjan Bernacki, Kazimierz Bigoszewski, Leon Bogucki, Antoni Dankowski, Jan Gałęzewski, Stanisław Gawrych, Edmund Gierczyński, Cyryl Grocholski, Józef Janicki, Edmund Januszewski, Alfons Joachimowski, Bogdan Krzymiński, Huebschr Jan, Tadeusz Kuczma, Sylwester Lewandowski, Robert Milbradt, Leon Misiołek, Bronisław Miśkiewicz, Stanisław Mlicki, Florian Nadolski, Adam Olaszek, Józef Perczak, Wacław Śmietanko, Edmund Staniszewski, Mieczysław Świątek, Kazimierz Szajdek, Marian Szymański, Tadeusz Tobolski, Tadeusz Tomaszkiewicz, Witold Walczak, Stefan Witkowski, Alojzy Wiza.

ROK 1924
Edward Frankowski, Jan Gliński, Józef Grodzki, Ignacy Jałoszyński, Feliks Januszewski, Bernard Kończal, Marian Lapis, Stefan Pawela, Marian Strzelczyk, Edmund Tórz, Roman Zakrzewski, Henryk Zalewski, Jan Ziółkowski.

ROK 1925
Jan Bogdas, Zbigniew Borczowski, Kazimierz Chojnacki, Bolesław Drygalski, Michał Frankenberg, Stefan Galantowicz, Roman Gawrych, Henryk Kaszyński, Józef Kaźmierczak, Seweryn Kozłowski, Alfons Ludwichowski, Tadeusz Michalski, Stanisław Mojecki, Franciszek Nawrocki, Klemens Pawlak, Michał Siemianowski, Roman Sułkowski, Aleksander Szymanski, Franciszek Tarka, Alojzy Zawadzki, Zbigniew Śmielecki, Jarogniew Śmieleck, Tadeusz Zieliński.

ROK 1926
Józef Borys, Marceli Dajewski, Stanisław Deskowski, Mieczysław Gadzinowski, Franciszek Jaroszewski, Kazimierz Jax, Konrad Jaźdźewski, Florian Krygier, Marian Kwapiszewski, Stefan Michalski, Roman Mróz, Dominik Pogłodziński, Jan Putz, Władysław Samułski, Edmund Słabęcki, Tadeusz Sobaszek, Edmund Sonnenberg, Zygmunt Sonnenberg, Zygmunt Swinarski, Benon Tomaszewski, Józef Wełniak, Zygmunt Witkowski, Aleksander Woźniak, Alfred Wrzesiński.

ROK 1927
Józef Bautsch, Władysław Bielicki, Stanisław Biniecki, Edmund Borecki, Jan Bosacki, Bolesław Ciepielowski, Mieczysław Figas, Stanisław Haberko, Witold Idziński, Tadeusz Janicki, Stefan Jezierski, Franciszek Kopernik, Antoni Koziełł, Jerzy Leszczyński, Mieczysław Łyczyński, Roman Majchrzak, Stefan Mydlach, Marian Nitka, Adam Parliński, Antoni Paul, Florian Pierański, Józef Pietrzak, Jerzy Rozmulski, Franciszek Schmidt, Albin Staniszewski, Stanisław Szołkowski, Włodzimierz Turowski, Bolesław Urbański, Witold Walter, Roman Wróblewski, Kazimierz Zalewski, Juliusz Znaniecki.

ROK 1928
Apolinary Awiżeń, Jan Berlik, Konrad Bernacki, Adam Borys, Adam Boznański, Antoni Chałas, Stanisław Czechowicz, Czesław Dominiczewski, Marian Gadziński, Teodor Grodzki, Bolesław Jagodziński, Bolesław Kędzierski, Adam Kołaczkowski, Zdzisław Kołaczkowski, Marian Krzyżaniak, Władysław Kubicki, Władysław Lewandowski, Kazimierz Michalak, Bolesław Michalski, Napoleon Neumann, Zbigniew Neumann, Edmund Nowakowski, Walenty Nowakowski, Bogdan Nowicki, Bolesław Pawlak, Bronisław Pluciński, Krzysztof Rozmuski, Bogdan Skrzypczak, Wiesław Strzelecki, Tadeusz Szarek, Antoni Szołkowski, Marian Szumski, Hieronim Szybowicz, Wiktor Trepiłowski, Klemens Wiśniewski, Juliusz Witkiewicz, Zdzisław Wójciak, Stanisław Zakrzewski, Edmund Zieliński, Janusz Żmijewski.

ROK 1929
Franciszek Berlik, Edward Borsz, Stefan Cieśliński, Alfred Czarnota, Kazimierz Dajewski, Alojzy Frankowski. Henryk Frankowski, Florian Gawrych, Józef Gerszt, Zbigniew Glessmann, Konrad Grobelny, Ludwik Janiszewski, Zbigniew Kamiński, Zygmunt Karaśkiewicz, Edmund Kasprzyk, Czech Kowalewski, Florian Krawczyński, Seweryn Kruszczyński, Leon Kwaśnik, Tadeusz Lempe, Alfons Lewandowski, Lucjan Nowakowski, Leonard Nowicki, Zygmunt Osika, Tadeusz Owczarzak, Teofil Piotrowski, Witold Porankiewicz, Sylwester Posłuszny, Marian Reszelski, Zygmunt Siekierski, Alfred Siniecki, Klemens Sikorski, Marian Skweres, Leon Skubiszyński, Jan Słomkowski, Jan Stolcman, Kazimierz Swierkowski, Franciszek Tata, Bogdan Tokarski, Tadeusz Urbański, Dominik Włodarski, Henryk Zdrojewski.

ROK 1930
Edmund Banach, Teodor Bartecki, Roman Berkowski, Feliks Bock, Roman Braniecki, Henryk Bąk, Alfred Ciesielski, Kasper Dębosz, Zbigniew Dzianott, Zygmunt Gajżewski, Bronisław Galas, Władysław Jarecki, Kazimierz Jurek, Florian Karpiński, Jan Kaszyński, Bogumił Kołaczkowski, Kazimierz Kottowski, Henryk Krawczyk, Mieczysław Kubicki, Władysław Lisiecki, Edgar Lissowski, Franciszek Łubecki, Franciszek Malinger, Tomasz Malisz, Bronisław Napierała, Alfred Nowaczkiewicz, Aleksander Nowak, Kazimierz Nowak, Kazimierz Pawłowski, Czesław Pęczkowski, Edmund Popek, Wacław Roehr, Feliks Siemianowski, Mieczysław Siudziński, Stanisław Skibiński, Marian Skrzypczak, Gerard Sobecki, Kazimierz Sojka, Jan Stachecki, Bolesław Szołkowski, Witold Szymańkiewicz, Stefan Szymanski, Edmund Stachowiak, Zenon Szłapczyński, Wiktor Swirski, Czesław Uciński, Henryk Warkoczewski, Franciszek Weichbrod, Edmund Wengerek, Józef Wreliński, Kazimierz Wieruczewski, Augustyn Wojtowicz, Bronisław Wolek, Ferdynand Wolinski, Roman Wojciak, Telesfor Zieliński, Zbigniew Żak, Wiktor Żelawski.

ROK 1931
Bolesław Alejski, Klemens Algusiewicz, Kazimierz Badylak, Czesław Dolny, Jan Figas, Aleksy Frąckowiak, Antoni Galantowicz, Henryk Galas, Edward Górski, Zygmunt Krysiński, Ignacy Lemański, Damazy Małolepszy, Antoni Nowak, Telesfor Nowak, Mieczyslaw Noskowiak, Florian Obarski, Zefiryn Pieniężny, Tadeusz Roessner, Stanisław Rudy, Czesław Sytek, Stanisław Sokulski, Roman Śmielecki, Józef Świecicki, Alojzy Świtalski, Dominik Świecichowski, Walerian Zalewski.

ROK 1932
Bernard Blum, Stefan Breithaupt, Alfons Bruch, Tadeusz Chrząszcz, Józef Ciesla, Bogdan Chwiałkowski, Bernard Ciesielski, Feliks Cieślewicz, Aleksander Dzianott, Leonard Dziurdzia, Eugeniusz Echaust, Henryk Fischer, Zbigniew Gorazdowski, Marian Haberko, Franciszek Hybza, Józef Jabłonski, Mieczyław Kaczor, Stanisław Konieczka, Stefan Kozłowski, Aleksander Kubiak, Kazimierz Kulpinski, Paweł Laudowicz, Antoni Maciejewski, Franciszek Malinowski, Feliks Nowak, Robert Nowicki, Jerzy Metelski, Aleksander Rozmiarek, Henryk Różakolski, Kazimierz Sikorski, Jerzy Szymanski, Aleksander Tokarski, Stefan Trzebny, Zygmunt Zdrojewski, Ksawery Swiniarski, Kazimierz Słowiński.

ROK 1933
Gwidon Brączkowski, Alfons Bruch, Jan Cabański, Dominik Ciemnoczołowski, Bernard Ciesielski, Ireneusz Figas, Czesław Gawrych, Czesław Konarkowski, Henryk Lampasik, Feliks Nawaczewski, Marian Piotrowski, Bernard Plewinski, Józef Pućka, Mieczysław Pućka, Teodor Raduła, Marian Rafiński, Paweł Schmidt, Stefan Sławinski, Józef Szłapczyński, Kazimierz Wojciechowski, Zbigniew Wojciechowski, Józef Bąkowski, Czesław Blaszka, Leon Bukowski, Dionizy Ciemnoczołowski, Józef Cieśla, Nikodem Hernes, Aleksander Kubiak, Leon Pacholski, Leon Szymczak, Wacław Wójciak, Antoni Wilk.

ROK 1934
Konrad Barcikowski, Marian Benkowski, Erwin Beyer, Miron Białochowski, Lech Bykowski, B. Eichstaedt-Dembowski, Karol Henryk Franosch, Edward Gliszewski, Marian Górski, Witold Hensel, Kazimierz Hołoga, Franciszek Kozłowski, Edward Paulus, Teodor Perczak, Seweryn Przybył, Stanisław Sztukowski, Bolesław Szymankiewicz, Roman Szymański, Franciszek Wesołowski, Czesław Wieczorek, Roman Wieczorkiewicz, Józef Wojciechowski, Wacław Wymysłowski, Bogdan Algusiewicz, Feliks Górski, Bolesław Gruiński, Roman Konwiński, Stanisław Kotecki, Władysław Magoński, Leon Mendyka, Leon Nowak, Włodzimierz, Nykowski, Edmund Pawłowski, Bogdan Pieprzycki, Marian Tabaka, Henryk Trafalski, Bogdan Tułodziecki, Józef Wrzesiński.

ROK 1935
Jan Baranowski, Stanisław Boguszewicz, Stanisław Domański, Henryk Dzianott, Józef Katafiasz, Bernard Klimczak, Zdzisław Koczurowski, Henryk Krysztafkiewicz, Jan Małecki, Stanisław Micuła, Bronisław Mraczek, Edmund Musiał, Tadeusz Nowak, Józef Olejniczak, Mieczysław Osika, Tadeusz Pawlak, Witold Posłuszny, Leonard Plewiński, Marian Różakolski, Adam Sikorski, Konrad Siwiecki, Stanisław Słomkowski, Ryszard Stypiński, Stefan Sztyma, Leon Świtalski, Tadeusz Wyrembek, Zbigniew Zawodny, Henryk Zobel, Konrad Zieliński.

ROK 1936
Tadeusz Andrzejewski, Joachim Borys, Edmund Cabański, Kazimierz Grzegorski, Romuald Hensel, Konrad Juraszek, Zbigniew Katerla, Czesław Klawiter, Ludwik Kowalewski, Jan Skalski, Joachim Staniszewski, Józef Staszak, Józef Walczak, Feliks Właźliński, Stefan Woźniak, Wawrzyniec Bera, Zbigniew Gądziński, Jan Goiński, Marian Gruiński, Antoni Kubiak, Wiktor Kucera, Marcin Lenartowicz, Bolesław Mizerka, Henryk Mokracki, Witold Pieniążek, Alojzy Piotrowski, Stanisław Popek, Wiesław Powidzki, Jan Przyborski, Julian Romańczyk, Franciszek Turowski, Zygmunt Zalewski, Walenty Zawodny.

ROK 1937
Tadeusz Czermiński, Tadeusz Dziel, Adam Gądziński, Edmund Górnaś, Ludwik Jerzak, Wacław Jóźwiak, Feliks Jędraszczyk, Bolesław Kaczmarek, Kazimierz Kiełmiński, Edward Klimczak, Leon Łuka, Mieczysław Małecki, Florian Michalak, Marian Misiek, Tadeusz Napierała, Antoni Niedźwiedziński, Czesław Paprocki, Walerian Pawlak, Zygmunt Pawlak, Zenon Priebe, Jan Sikorski, Julian Śmielecki, Józef Stranz, Włodzimierz Szelmeczka, Józef Szubert, Witold Szymkowiak, Józef Tempski, Eugeniusz Wróblewski, Kazimierz Zbanyszek.

ROK 1938

Zdzisław Badylak, Bogdan Ciemnoczołowski, Edmund Doberschutz, Wacław Dolatkowski, Jan Domański, Jan Dziedziak, Hieronim Dziel, Stanisław Garstka, Zdzisław Gołembowski, Jan Goździewicz, Czesław Günther, Piotr Halicki, Jerzy Jaśkiewicz, Władysław Jażikowski, Wacław Kanarek, Tadeusz Klimczak, Ludwik Kozłowski, Henryk Krzyślak, Zdzisław Kurczyk, Mieczysław Majewski, Konrad Małuszek, Mieczysław Milewski, Henryk Nowakowski, Władysław Nowicki, Jerzy Plewinski, Wacław Polaski, Tadeusz Pomin, Edward Roens, Włodzimirz Sojka, Jerzy Szelmeczka, Apolinary Szyperski, Edmund Tomczak, Romuald Wengerek, Michał Wierzchaczewski, Stanisław Włódarczyk, Edward Wojciechowski, Feliks Wydra, Alfons Zieliński.

ROK 1939

Edmund Cieślewicz, Hubert Franosch, Kazimierz Grotowski, Stefan Henkel, Edward Jarzembicki, Jan Kolanowski, Józef Kowalski, Bolesław Krawczynski, Michał Lawrenz, Tadeusz Lisiak, Stefan Molek, Józef Różycki, Wojciech Steller, Kajetan Świtalski, Jan Wojtczak, Ludwik Zgrajek, Zbigniew Antkowiak, Henryk Białecki, Józef Bielawski, Lech Ciesielski, Czesław Danielewicz, Leon Dominiczak, Hieronim Dzionek, Witold Gaworzewski, Bernard Grzechowiak, Marian Hądzlik, Jerzy Holka, Bernard Kubiak, Mieczysław Mikołajewski, Zenon Piotrowski, Tadeusz Stranz, Janusz Szałkowski, Henryk Wojciechowski.



                          Spis Absolwentów Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie od 1945 r.
ROK 1945 

Tadeusz Bartkowiak, Kazimierz Cerkaski, Marian Drapikowski, Tadeusz Fik, Bogdan Fikowski, Henryk Frąckowiak, Roman Gieryn, Marian Graczyk, Jerzy Jóźwiak, Józef Koperski, Józef Kroll, Henryk Małecki, Mieczysław Matuszewski, Tadeusz Michalak, Zygmunt Müller, Roman Nowakowski, Henryk Pończak, Marian Robakowski, Alojzy Sajkowski, Henryk Siwa, Józef Sobkowiak, Józef Sojka, Rafał Staszewski, Henryk Urbaniak, Marian Utecht, Tadeusz Wojda, Edward Gawrych – Żukowski.
  ROK 1946 
Wydział humanistyczny 

Janusz Alwin, Władysław Beliniak, Kazimierz Berezowski, Marian Dziel, Jerzy Foltynowicz, Jerzy Galubiński, Heliodor Grabias, Florian Hajka, Aleksander Hylak, Edward Idziak, Tadeusz Kaźmierski, Eugeniusz Kolny, Jan Koziński, Tadeusz Kruszczyński, Stanisław Krzyślak, Roman Lewandowski, Zenon Neumann, Stefan Niedzielski, Stanisław Osten – Sacken, Stanisław Pawłowski, Antoni Pietrzykowski, Włodzimierz Rabski, Józef Sacha, Walenty Skotarczak, Stanisław Sobkowski, Bogumił Stanek, Godysław Eugeniusz Staszak, Zbigniew Świtalski, Edmumd Szymański, Jerzy Topolski, Leon Tyszkiewicz, Stefan Wróblewski, Michał Żmijewski, Henryk Bamber, Wenaucjusz Baraniak, Józef Cieplik, Bernard Czajka, Jerzy Guziałek, Mieczysław Jański, Edmund Jóźwiak, Marian Krysin, Józef Marciniak, Antoni Mrówczynski, Czesław Ober, Włodzimierz Perliński, Łucjan Ronduda, Jarosław Zieleziński. 

Wydział matematyczno - fizyczny 

Seweryn Brzeski, Aleksander Figas, Zbigniew Gatniejewski, Kazimierz Hernes, Kazimierz Kaźmierczyk, Zbigniew Kędzierski, Marian Klessa, Florian Klimczak, Zbigniew Kłossowski, Zdzisław Knast, Heliodor Kolny, Tadeusz Kordyl, Jan Kowalczyk, Marian Kucza, Gwidon Olejnik, Józef Przybylski, Zbigniew Przybylski, Zbigniew Raszczuk, Włodzimierz Rohloff, Czesław Silski, Klemens Siwka, Marian Stawniak, Henryk Soroczka, Łucjan Turowski.
ROK 1947
Wydział humanistyczny 

Jerzy Cichowicz, Bogusław Cieślewicz, Janusz Englert, Ludwik Gadziński, Heliodor Jankiewicz, Bogdan Kanclerz, Jan Krzyślak, Bogdan Łukaszewski, Karol Margowski, Stanisław Mizerka, Jerzy Muszyński, Krzysztof Osten – Sacken, Jerzy Pawlak, Edward Pietrzak, Stanisław Puchała, Jan Semlkowski, Ferdynand Wojtowski, Ryszard Degórski, Antoni Dobosiewicz, Zygmunt Głowacki, Kazimierz Gołaski, Stanisław Jakowicz, Mieczysław Jóźwiak, Ireneusz Kamiński, Jurek Kordoński, Kazimierz Kozanecki, Józef Kozłowski, Marian Krzyślak, Edmund Kurczodyna, Zygmunt Kurowski, Tadeusz Leśniewicz, Gwidon Łysiak, Kazimierz Matczyński, Jerzy Mikołajewski, Leon Polus, Henryk Przybylski, Andrzej Skupieński, Henryk Stoka, Roman Sych, Jerzy Szews, Bogumił Szymot, Marian Tyczyński, Rajmund Wiśniewski, Stanisław Zamiar, Tadeusz Zboiński, Andrzej Zeyland. 

Wydział matematyczno - fizyczny 

Włodzimierz Alwin, Tomasz Hutter Czapski, Leonard Domagalski, Marian Flisiak, Włodzimierz Gallus, Adam Gatniejewski, Witold Hipsz, Andrzej Kaczor, Marceli Kasprzak, Stanisław Kropidłowski, Zygmunt Kubacki, Stefan Mielcuszny, Kazimierz Mizerka, Henryk Neldner, Zdzisław Pawlus, Feliks Polcyn, Bolesław Sacha, Kazimierz Sacha, Wacław Samborski, Adam Silski, Alfred Józef Starczewski, Włodzimierz Sych, Bogusław Woźny, Tadeusz Czajka, Sylwester Dominiczak, Władysław Dziedzic, Jarosław Engler, Jan Filek, Bogdan Galubiński, Mieczysław Garski, Przemysław Glińczyński, Zygmunt Hanke, Antoni Janus, Tadeusz Kaczmarek, Jerzy Kański, Zygmunt Klimacki, Bogusław Koczorowski, Tadeusz Kończak, Lech Kucharczyk, Jerzy Kunikowski, Franciszek Mikołaj, Czesław Nadolny, Henryk Namysł, Marian Nowicki, Zdzisław Olbrychtowicz, Kazimierz Ostojski, Janusz Pawłowski, Seweryn Pejka, Kazimierz Smuglewicz, Włodzimierz Sowiński, Stefan Stachurski, Jan Szymczyk, Zbigniew Topolski, Henryk Utecht, Longin Woźny, Kazimierz Zamiara, Janusz Katafiasz, Zenon Budniak, Stanisław Gunther, Zygmunt Habecki, Jacek Łeski, Jan Ziętek.

ROK 1948
Wydział humanistyczny
Walerian Buczkowski, Florian Ciesielski, Henryk Dankowski, Zdzisław Drzewiecki, Eugeniusz Gracz, Ewaryst Jakubowski, Alfons Jasiński, Zefiryn Jóźwiak, Henryk Lesiński, Tadeusz Łabędzki, Alfons Mikołajczak, Eugeniusz Nowak, Tadeusz Nowak, Jan Ochociński, Franciszek Ożdżyński, Stanisław Parliński, Włodzimierz Reformat, Stanisław Samborski, Stefan Szkudlarek, Bogdan Wachowiak, Kazimierz Walczak, Henryk Wietrzykowski, Mieczysław Występski, Klemens Zwolankiewicz, Zdzisław Boroński, Jan Cegielski, Edward Gaziński, Jerzy Górecki, Henryk Jankowiak, Stefan Kowalski, Tadeusz Kraśny, Florian Kulczyński, Eugeniusz Kulis, Henryk Lisowski, Władysław Pieleszek, Stefan Pietrzak, Florian Przybylski, Józef Przybylski, Zbigniew Baranowski, Henryk Gawroński, Tadeusz Gawroński, Marceli Kapciński, Henryk Maćkowiak, Teofil Mokracki, Czesław Mucha, Bogusław Puchalski, Czesław Sadowski, Aleksander Sosna, Marian Szymkowiak, Dominik Trawka, Eugeniusz Urbański, Włodzimierz Wilke, Bolesław Nowak, Antoni Cerkawski. 

Wydział matematyczno - fizyczny 

Henryk Balcerek, Leopold Bartkowski, Jerzy Cembrowicz, Eugeniusz Czajka, Henryk Drela, Leszek Galubiński, Piotr Kaczyński, Wiktor Koliński, Edmund Kuś, Wojciech Osiński, Leon Piasecki, Edmund Utecht, Jan Wilkosz, Jan Zięty, Stefan Antczak, Henryk Bienicki, Mieczysław Dams, Witold Goeldner, Janusz Grabarek, Włodzimierz Heliński, Tadeusz Jankowski, Zygmunt Kuźmierski, Zenon Kończak, Eugeniusz Kończal, Czesław Pietrzak, Wojciech Podwapiński, Ryszard Pluciński, Adam Saskowski, Mieczysław Skupin, Juliusz Stachurski, Bronisław Stołowski, Zdzisław Szelągowski, Bogdan Szulczewski, Maksymilian Walczak, Adam Warzyniak, Zygmunt Wawrzynkiewicz, Witold Woźniak, Zygmunt Zamiar, Zdzisław Zygmaniak, Jerzy Baranowski, Mieczysław Cieślewicz, Bogdan Czerwiński, Jerzy Czerwiński, Stanisław Fojtowicz, Juliusz Grylewicz, Ryszard Holka, Marian Kaszyński, Czesław Kaźmierczyk, Stanisław Konieczny, Konstanty Kozłowski, Czesław Kurowski, Wojciech Kuśnierek, Aleksander Manicki, Kazimierz Owczarzak, Marian Palewodziński, Janusz Patelski, Zbigniew Patelski, Konrad Pilarowski, Jacek Pollak, Władysław Sochomski, Jerzy Szubert, Bolesław Wojciechowski, Jacek Zielenkiewicz. 

ROK 1949
Wydział humanistyczny 

Apolinary Bittner, Dyonizy Czajka, Henryk Fonfara, Michał Hoffmann, Stefan Kardach, Henryk Kasperski, Zygmunt Kędzierski, Tadeusz Kłossowski, Witt Książek, Stefan Kubiak, Stanisław Miskiewicz, Andrzej Perż, Stanisław Pytlowski, Stanisław Rosicki, Janusz Sander, Mieczysław Stypczyński, Kazimierz Śliwiński, Stanisław Śrama, Jerzy Tokarski, Józef Włodarczak, Marian Ziętek. 

Wydział matematyczno – fizyczny 

Tadeusz Goźdź, Bogdan Abramczyk, Zenon Borkowicz, Jerzy Bukowski, Antoni Bury, Tadeusz Czaprowicz, Zenon Filipiak, Mścisław Głuch, Bogdan Kaczor, Stanisław Kałużny, Mieczysław Kaźmierski, Ryszard Koniczek, Marian Konieczyński, Romuald Korzeniowski, Aureliusz Marek, Czesław Michalak, Mieczysław Molski, Julian Obiegły, Zbigniew Pohl, Bogdan Ptak, Alfons Pućka, Tadeusz Rożek, Wiesław Różanek, Zdzisław Stephan, Marian Szczepaniak, Adam Wętkowski. 

ROK 1950
Wydział humanistyczny 

Stanisław Brzost, Jerzy Garski, Zygfryd Gierz, Edmund Jańczak, Janusz Jeljaszewicz, Leszek Kil, Kazimierz Komka, Marian Kretkowski, Bronisław Kuchowicz, Kordian Kunicki, Włodzimierz Łykowski, Marian Łyskawa, Jerzy Michalak, Jerzy Mrugasiewicz, Edward Niesuchorski, Wacław Omelański, Zbigniew Pater, Zygmunt Pinkowski, Jerzy Priebe, Zenon Radoła, Zenon Rolewicz, Ryszard Rutkiewicz, Leonard Sikorski, Janusz Szymonowicz, Kazimierz Pejka, Antoni Rezler. 

Wydział matematyczno – fizyczny 

Wiktor Adamkiewicz, Mieczysław Cieślewicz, Henryk Glinkowski, Ryszard Grubecki, Zbigniew Janicki, Jerzy Kaczmarek, Ryszard Kaczmarek, Mieczysław Kierzkowski, Jerzy Koschany, Zygmunt Koteras, Stanisław Kowalski, Jan Laskowski, Kazimierz Matecki, Wiktor Metzger, Jan Pic, Stanisław Polcyn, Tadeusz Przybylski, Jerzy Rysiewski, Kazimierz Sędzikowski, Olgierd Skibski, Miłosz Śmigielski, Marian Urbaniak, Ludwik Zdzuj, Henryk Furmaniak, Wojsław Gliszczyński. 

ROK 1951
Alfred Ignasiak, Jan Michalak, Jacek Zieliński, Marian Zejdlewicz, Wiktor Tomaszewski, Andrzej Szafrański, Kazimierz Strzelecki, Zdzisław Staude, Stanisław Sobczak, Dyonizy Sobierajski, Aleksander Smółka, Janusz Skupin, Mieczysław Rębiarz, Antoni Puzio, Bernard Pawłowski, Ryszard Pater, Jerzy Nakulski, Marek Miłowski, Eugeniusz Michalczak, Witold Knast, Stanisław Janowiak, Bogdan Jakubowski, Aleksander Göldner, Krzysztof Golankiewicz, Zygmunt Drejza, Krystian Banach, Staniław Wygralak, Teofil Gaczkowski, Józef Andrzejczak, Władysław Arciszewski, Henryk Biadasz, Marian Babirecki, Kazimierz Bilski, Zbigniew Derwich, Stanisław Bara, Ryszard Domagalski, Mikołaj Dmitriew, Witold Gronwald, Piotr Grabowski, Henryk Jaskulski, Zygmunt Jóźwiak, Hieronim Kaczmarek, Adam Krzyślak, Filip Leichert, Ireneusz Łepski, Michał Maciejewski, Jan Majcherkiewicz, Zdzisław Pawłowski, Józef Pękała, Władysław Perlicki, Wiesław Romanowski, Tadeusz Skweres, Lech Staniszewski, Jerzy Stefański, Wiktor Strzyżewski, Ryszard Swędrzyński, Jarosław Szews, Jerzy Walczak, Hieronim Wikarski, Franciszek Zawierucha, Bogdan Zbyszewski, Janusz Boroński, Józef Czech, Feliks Dietrich, Jerzy Gawałkiewicz, Leszek Górski, Tadeusz Harasimowicz, Ryszard Heliński, Wacław Kasprzak, Lech Kaźmierski, Ryszard Komka, Tadeusz Korobacz, Stanisław Kucharski, Romuald Kujawski, Olgierd Lubawy, Jerzy Łukomski, Marian Matyaszczyk, Jan Napiątek, Tadeusz Ochomiak, Jerzy Paliński, Stanisław Paluch, Stanisław Pohl, Julian Raszke, Tadeusz Sawiński, Remigiusz Szykowny, Jerzy Wiśniewski, Tadeusz Zięty. 

ROK 1952 

Henryk Blechacz, Florian Ciesielski, Zdzisław Burzyński, Zdzisław Ciesielski, Tadeusz Drela, Aleksander Drzewiecki, Wojciech Gronek, Konrad Hańczyk, Mieczysław Jung, Tadeusz Kaczmarek, Jerzy Kinder, Władysław Koźlarek, Włodzimierz Kunc, Stefan Mielewczyk, Wiesław Serba, Jerzy Polcyn, Bogdan Matuszewski, Mirosław Mrall, Ryszard Powierza, Ireneusz Sikorski, Janusz Stelter, Jan Sych, Stanisław Szczudło, Stanisław Szymczyk, Edmund Wetkowski, Włodzimierz Adam, Stefan Bartkowiak, Rajmund Blaszkowski, Kazimierz Borowiak, Henryk Chmielewski, Zdzisław Chudy, Tadeusz Frankowski, Jerzy Frąckowiak, Aleksander Kaszowski, Zbigniew Kierzkowski, Mirosław Kmieciak, Czesław Kneblewski, Ryszard Krupski, Tadeusz Mościński, Zenon Nowak, Mieczysław Ogórkiewicz, Leon Sadowski, Wojciech Stankowski, Jerzy Szafirski, Witold Szkudlarek, Edmund Weiss, Andrzej Wypustek, Bogusław Celiński, Wacław Kiełczewski, Henryk Kukla, Marian Kukla. Janusz Przyłucki 

ROK 1953 

Ryszard Antczak, Włodzimierz Budzyński, Ludwik Gronwald, Kazimierz Jankowski, Zenon Kulas, Teodor Pawłowski, Andrzej Schmidt, Jan Zbyszewski, Aleksander Zawacki, Jerzy Szczepański, Lechosław Dworzański, Jan Ćwikliński, Włodzimierz Andersch, Zenon Zdzuj – Zdanowski, Marian Walendowski, Wojciech Błaszczyński, Jerzy Frankowski, Jerzy Popiołek, Tadeusz Smykowski, Władysław Kozłowski, Irena Chojnacka, Jan Grzeczka, Marek Grzybowski, Jadwiga Hańć, Witold Hernes, Miron Husar, Jerzy Kaźmierczak, Henryk Klimczak, Gertruda Kujawska, Wojciech Łuczewski, Janusz Małecki, Wiesław Muśnicki, Mieczysław Patalas, Tadeusz Piasecki, Longin Rutecki, Czesław Rysmann, Roman Szambelańczyk, Włodzimierz Taczak, Stanisław Wierzbicki, Zdzisław Wojtkowiak, Adam Zieliński, Jan Ziętek, Bronisław Zacharka, Ludwik Zieliński, Stefan Zamiara, Rudolf Wlezien, Mieczysław Szurko, Andrzej Paliński, Józef Pietrzak, Edmund Lisiecki, Zenon Michalski, Gabriel Gawroński, Leonard Sobczak, Ryszard Holzer, Alfons Sikorski, Eugeniusz Korpys. 

ROK 1954 

Stanisław Antczak, Tadeusz Bogajewski, Jan Makowski, Kazimierz Jankowski, Kazimierz Samulski, Tadeusz Perlicki, Zbigniew Metzger, Kazimierz Krzyżaniak, Włodzimierz Januchowski, Witold Warlich, Czesław Kubicki, Marian Frąckowiak, Jerzy Soszyński, Jerzy Mania, Ryszard Żmuta, Władysław Pikies, Kazimierz Sobota, Bolesław Kowalczyk, Bolesław Spachacz, Tadeusz Kozubiński, Ryszard Kędzierski, Stefan Gantkowski, Jerzy Musiałowicz, Marian Święcichowski, Stanisław Bendowski, Edmund Cieślicki, Olgierd Frankowski, Waldemar Godek, Jan Janik, Hanna Kasprzak, Jan Senkus, Zenon Woźniak, Izydor Woźniak, Jerzy Zboiński, Marek Romanowski, Ziemowit Bownik, Gabriela Hańć, Longin Petluk, Marian Szczepański, Zygmunt Taczak, Władysław Szrajbrowski, Barbara Sosnowska, Julian Rzepczyński, Paweł Rakowski, Adam Nieborak, Kazimierz Melcer, Benedykt Marciniak, Henryk Małowiński, Ewaryst Kwaśniewski. 

ROK 1955 

Jędrzej Pietrzak, Jan Rymaszewski, Józef Figiel, Leszek Pawłowski, Ireneusz Swora, Józef Kil, Jerzy Pluciński, Kazimierz Augustynowicz, Edward Szopny, Ryszard Formalik, Romuald Zawada, Maciej Wiśniewski, Zenon Pawłowski, Zdzisław Lach, Zdzisław Grządzielski, Ryszard Kasprzyk, Jakub Grochowalski, Zygmunt Balcerek, Tadeusz Smyczyński, Tadeusz Hermann, Apolinary Jędrzejczak, Zenon Ligaszewski, Jan Gąsiorek, Andrzej Karwacki, Edward Machiński, Zygmunt Pawlak, Andrzej Mrówczyński, Henryk Sobczak, Janina Szklarz, Lesław Kaszyński, Rafał Wierzelewski, Roman Kędzierski, Hieronim Kaźmierczak, Alfred Łukomski, Jan Kowalczyk, Kazimierz Dąbrowski, Maria Dąbrowska, Aleksandra Buhl, Alicja Chybziak, Franciszek Klimczak, Barbara Makowska, Klaudia Dmitriew, Zygfryg Rudłowski, Aleksander Frankowski, Jerzy Hemmerling. 

ROK 1956 

Stanisław Fiedukiewicz, Stefan Jajor, Włodzimierz Jęczkowiak, Janina Mrówczyńska, Jerzy Ochotny, Anna Samulska, Barbara Serba, Janina Wieczorek, Eugenia Wieczyńska, Danuta Kwiatkowska, Wanda Majchrzak, Maria Niewiarowska, Irena Ptak, Danuta Starczewska, Krystyna Tuchowska, Anatol Adamski, Zofia Jaskulska, Aleksandra Kozłowska, Maria Padalak, Genowefa Szykowna, Szczęsny Golimowski, Stanisława Soberska, Marian Kowalczyk, Lech Kowalski, Bogumiła Hensel, Helena Karbowiak, Teresa Kasperska, Ryszard Kędzierski, Maria Kowalska, Edward Rabinek, Waldemar Wierzykowski, Teresa Szymańska, Maria Zakrzewska, Bronisław Bekasiński, Wacław Charzewski, Jerzy Grzesiecki, Róża Jaskólska, Jerzy Matuszewski, Ludwik Sakowicz, Bogdan Żółtowski, Maria Bełtowska, Maria Cerkaska, Aleksander Hoffmann, Bożena Krawczyk, Zygmunt Kwiatkowski, Marian Leśniewski, Andrzej Ogórkiewicz, Stanisław Pietrzak, Anna Raczyńska, Władysław Gulewicz, Jerzy Walaszczyk, Wanda Kupczyk, Krystyna Woźnicka, Maria Chudzińska,
Leszek Czarnyszewicz, Renata Nadolska, Tadeusz Pawłowski, Stanisław Pic, Stefan Sekula, Danuta Sobecka, Bogna Śmigielska, Franciszek Zimny. 

ROK 1957
 
Andrzej Apolinarski, Tomasz Bogdas, Janusz Garncarek, Barbara Gramse, Leszek Gruszka, Danuta Górecka, Andrzej Hemmerling, Tadeusz Jagodziński, Paweł Kiczyłło, Krystyna Kubacka, Danuta Nowicka, Stanisław Ogórkiewicz, Andrzej Paulus, Józef Piechnik, Alicja Ritthammer, Jan Sochalski, Natalia Wasicka, Krzysztof Wojciechowski, Tadeusz Zasada, Andrzej Zieliński, Jerzy Pytlowski, Grażyna Banaszewska, Janina Chojnacka, Irena Günther, Teresa Hertig, Danuta Januchowska, Hanna Jaskulska, Irena Kaczmarek, Julitta Mischke, Aleksandra Niedbalska, Ireneusz Nowak, Janina Nowakowska, Jadwiga Pniewska, Romuald Polcyn, Teresa Rezulak, Danuta Rybwińska, Henryk Stachowiak, Mirosław Szeszuła, Krystyna Trawińska, Aleksander Wachowiak, Wiesława Wojciak, Zbigniew Adamski, Anna Biernacka, Barbara Cieślak, Janusz Chojnacki, Wiesława Henczak, Aleksander Kasprzyk, Irmina Kawecka, Marian Kaźmierski, Teresa Kiszkowiak, Maria Kowalczyk, Helena Malinger, Zdzisława Młodzikowska, Bernard Piotrowski, Ireneusz Pluciński, Marian Popek, Marian Sołtysiak, Maria Starczewska, Jan Strzelecki, Konrad Szulc, Adela Wawrzków, Michał Wilczyński, Maria Woźnicka, Kazimierz Zbiranek, Andrzej Żółć. 

ROK 1958 

Irena Aleksandrowicz, Józef Garyl, Jerzy Andrzejewski, Zygmunt Antoszak, Felicja Teresa Małecka, Aleksandra Nowicka, Janusz Staszewski, Henryk Sorówka, Danuta Maria Priebe, Witold Skrzypczak, Eugeniusz Nowakowski, Zenon Dardas, Maria Jankowska, Dariusz Malczyk, Lucjan Wieczorek, Irena Zgorecka, Halina Stryszak, Włodzimierz Zawal, Bogusław Demus, Zdzisław Radziszewski, Jerzy Bączyk, Zofia Pawlak, Donat Moskalonek, Bogdan Stochmiał, Julian Gruszka, Krystyna Heller, Ryszard Jaskulski, Włodzimierz Męski, Jerzy Jasiński, Krystyna Grzesiecka, Władysław Popek, Tadeusz Fredyk, Halina Kozłowska, Irena Kostrzewska, Andzej Wabiński,
Joanna Strzyżewska, Józef Okińczyk, Bogdan Wierzbicki, Andrzej Owczarzak, Irmina Kostencka, Lidia Klimczak, Honorata Spieczyńska, Grzegorz Grzybowski, Henryka Dominiczak, Grzegorz Błaszyński, Henryk Jeżewski, Michał Koperski, Barbara Kucyper, Helena Dobrzańska, Regina Nowaczyk, Krystyna Błaszczyk, Halina Bełtowska, Grażyna Chybziak, Marian Pawłowski, Sławomir Nowicki, Wiesław Gierz, Czesław Rónowski, Bogumiła Solarek, Maria Synoradzka, Henryk Formalik, Aleksander Niezgoda, Aldona Pawicka, Emilia Sampara, Zofia Wrzesińska, Anna Wrzesińska, Maria Borowska, Jan Wojtkowiak. 

ROK 1959 

Maria Bogajewska, Jerzy Chętka, Wiktor Dmitriew, Zdzisław Foremski, Stanisława Grotowska, Tadeusz Grześkowiak, Jan Jara, Kazimierz Kowalski, Adam Lange, Helena Molis, Alicja Pawłowska, Jerzy Roesler, Bogdan Strachanowski, Czesława Skibińska, Edward Skibiński, Krystyna Siemiątkowska, Zbigniew Scheller, Andrzej Szczudło, Irena Wittek, Gabriela Wojciechowska, Janina Jasińska, Janusz Lewartowski, Alicja Piniarska, Bogdan Skotarczyk, Maria Szeszuła, Grażyna Tafelska, Zbigniew Tietz, Maria Wiechowska, Bogdan Woldański, Wojciech Burchardt, Irena Degórska, Jerzy Dudziak, Barbara Kabacińska, Stanisław Kobielski, Stanisław Kubasik, Ryszrd Łubiński, Stanisław Nieman, Jadwiga Nowak, Teresa Obara, Stanisław Pasiciel, Mirosława Przesławska, Małgorzata Samulska, Hanna Sampara, Aleksander Smolny, Elżbieta Szubarga, Teresa Witowska, Bożena Zabór, Wiesława Ziętek. 

ROK 1960 

Karol Skrzypczak, Kazimierz Kryszak, Zofia Günther, Jerzy Witkowski, Kazimiera Szulc, Henryk Dębowski, Maria Gramza, Marian Rachowiak, Halina Szymoniak, Kazimiera Wieczorek, Jacek Szrajbrowski, Kazimierz Majorczyk, Barbara Grochowalska, Jerzy Stołowski, Jerzy Modrzejewski, Halina Kujawska, Maria Malska, Jolenta Królczyk, Ryszard Kozłowski, Jerzy Ziętek, Radosława Bembnista, Urszula Maćkowiak, Barbara Żurawska, Andrzej Wiśniewski, Błażej Kończal, Jerzy Śliwocki, Andrzej Kordoński, Bolesław Nowaczyk, Wiesława Budniak, Andrzej Bańkowski, Lubomira Dychtowicz, Andrzej Kucyper, Jerzy Siejek, Włodzimierz Kałamejka, Elżbieta Cieślewicz, Janina Pawłowska, Bronisław Szeszycki, Ryszrd Szczepaniak, Tadeusz Dyguś, Mirosław Nowaczyk, Zbigniew Konieczka, Henryk Okińczyk, Feliks Wachowski, Eugeniusz Ratajczak, Jerzy Wikaryjczyk, Andrzej Kowalewski, Wojciech Mrówczynski, Wojciech Słomian, Kr. Aldona Chnyszczanowicz, Janina Kaczor, Zdzisław Dominiak, Stanisław Majchrzak, Jerzy Krysiak, Edmund Kostyk, Mirosław Olejniczak, Jadwiga Jastrzębska, Bożena Przybylska, Krystyna Szubarga, Mirosława Parzysz, Mirosława Chęś, Elżbieta Nowosadzka, Janina Przepiera, H. Bol. Szeszycka, Maria Szymborska, Jadwiga Prech, Zdzisława Hyżak, Mirosław Bartz, Lech Nadolski. 

ROK 1961 

Zbigniew Ciesielki, Zbigniew Filipiak, Zofia Kozłowicz, Mirosława Kuczyńska, Bożena Kujawska, Czesława Kulik, Janina Mazurowicz, Bożena Otulakowska, Barbara Pazderewska, Marcin Sobota, Mirosława Sokołowska, Maria Sypniewska, Bogdana Śmiłowska, Mirosław Tomkowiak, Irena Winkiel, Stanisław Żabczyński, Jarosław Popek, Włodzimierz Bechert, Zdzisława Chłopicka, Jerzy Cholewa, Maria Górecka, Władysław Owczarek, Wojciech Pic, Jerzy Politowicz, Marek Rafiński, Wilhelm Romanczukiewicz, Hubert Sauer, Bronisław Sypniewski, Stanisław Wachowski, Marek Wesołowski, Jerzy Wittek, Mirosława Wojtkowska, Bożena Ziętek, Andrzej Ciesielski, Renata Regner, Bogdan Popek, Janusz Sekulski, Stanisław Balcerkiewicz, Zofia Dalbor, Mirosława Eliks, Janusz Gramza, Zbigniew Jarmuż, Zdzisław Jóźwiak, Radosława Kwaśniewska, Zbigniew Lewandowski, Kazimiera Łaczkowska, Bożena Malińska, Jadwiga Melinger, Bogdana Mueller, Janina Nadolska, Jacek Nitka, Jerzy Ogórkiewicz, Bogumiła Pałasik, Kazimiera Pasińska, Bogdan Pluciński, Barbara Robaszkiewicz, Bogumiła Rubel, Jerzy Siepak, Bożena Skawińska, Romuald Suszczewicz, Janina Swendrowska, Zbigniew Sypniewski, Zofia Szymborska, Czesława Wasielewska, Czesław Wąsowicz, Stanisław Zajączkowski, Bronisława Konarkowska. 

ROK 1962 

Janina Orzechowska, Jadwiga Klonowska, Zdzisław Mikuła, Jerzy Przybylski, Witold Biruk, Marian Kowalski, Włodzimierz Dąbrowski, Jerzy Spaleniak, Mirosław Góralczyk, Janusz Konieczny, Mirosława Jędrzejczak, Jerzy Kurkowski, Jerzy Smykowski, Jerzy Nowaczyk, Zbigniew Kasprzak, Stanisław Jeliński, Włodzimierz Ziętara, Adam Prech, Jacek Budasz, Szczęsny Nitka, Zdzisław Przesławski, Zbigniew Kaszuba, Jerzy Nowicki, Andrzej Dzianott, Tadeusz Bień, Jacek Jaskólski, Wojciech Nowakowski, Wiesław Lech, Bogdan Bindulski, Bogdan Wysocki, Lechosław Rożek, Jacek Banaszak, Zdzisław Podlaski, Włodzimierz Jakubek, Wojciech Skubiszak, Stanisław Kaszyński, Marek Daniel, Kazimierz Gniatkowski, Jerzy Budziński, Stanisław Majchrzak, Stanisław Mikołajczak, Andrzej Matuszewski, Jerzy Pelc, Kazimierz Pawlicki, Janusz Konieczny, Ryszard Hayn, Mirosław Zbierski, Piotr Szociński, Kazimierz Majchrzak, Grażyna Bednarkiewicz, Krystyna Nieman, Krystyna Matuła, Franciszek Olechnowicz, Tadeusz Tarnogrodzki, Bronisław Krąpiec. 

ROK 1963 

Felicja Jakubowska, Andrzej Adamkiewicz, Jerzy Olejniczak, Romuald Szczepański, Czesław Szajda, Wojciech Sytek, Felicjan Soszyński, Wojciech Sławski, Jerzy Skawiński, Józef Siewruk, Jerzy Przybylski, Stanisław Pietrowski, Zdzisław Piątek, Jacek Pawłowski, Janusz Pawlicki, Andrzej Musiałowicz, Andrzej Mroziński, Michał Matylewski, Leszek Matuszewski, Andrzej Marzec, Jacek Lewicki, Bolesław Kwiatkowski, Romuald Kozakowski, Eugeniusz Konwiński, Jerzy Kolanowski, Andrzej Hajder, Jerzy Fijał, Eugeniusz Bobkiewicz, Wiesław Bąkowski, Błażej Banaszewski, Andrzej Adamkiewicz, Aleksander Cyprych, Czesław Głowski, Robert Hombesch, Jerzy Jakubek, Wojciech Jamroziak, Stanisław Kaczmarek, Zdzisław Kołaczkowski, Jerzy Kordoński, Jerzy Kryszak, Andrzej Mietlicki, Konrad Milak, Czesław Narękiewicz, Janusz Nowacki, Aleksander Ochociński, Romuald Ogórkiewicz, Zygmunt Olszak, Witosław Pater, Henryk Pawlicki, Wiesław Pękalski, Ignacy Prądzyński, Milan Swora, Zbyszko Tafelski, Marian Wacyk, Jerzy Wasielewski, Dionizy Woźniak, Romuald Woźnicki, Jerzy Zobel. 

ROK 1964 

Marian Adamski, Hubert Bartlitz, Arkadiusz Barczak, Bronisław Borys, Jerzy Borys, Marian Ciesielczyk, Bolesław Hoszowski, Stanisław Charzewski, Ryszard Hyżak, Andrzej Jaskólski, Krzysztof Jaśkowiak, Bronisław Klimasara, Mirosław Kujawski, Szymon Jędrzejewski, Marek Kabaciński, Andrzej Nowaczyk, Michał Persona, Andrzej Przybylski, Jerzy Pawłowski, Jan Przybylski, Andrzej Rydecki, Kazimierz Senger, Tadeusz Trzaskawka, Roman Żurawski, Roman Żywica, Lech Zajączkowski, Andzej Jajor, Radosław Królak, Janusz Witowski, Ludwik Aleksy, Włodzimierz Borowczyk, Borys Brylow, Antoni Brzeziński, Karol Gieżycki, Andrzej Kaczmarek, Janusz Karbowiak, Kazimierz Konieczka, Jerzy Kosmala, Michał Kozłowski, Gordian Kuss, Jacek Łysiak, Eugeniusz Majewski, Witold Naczas, Witold Nowak, Rafał Przybylski, Janusz Rafiński, Zenon Siwiński, Bogumił Skoczyński, Ryszard Słaby, Eugeniusz Wasielewski, Andrzej Witek, Kazimierz Witowski, Lech Wojtkowiak, Zenon Zdrojewski. Stanisław Bednarek, Michał Bernard, Janusz Chybziak, Hieronim Cichoń, Jarosław Giżewski, Jarosław Hoffmann, Bogusław Jędrzejczyk, Andrzej Kapela, Andrzej Karnabal, Sławomir Kułakowski, Henryk Lewandowski, Krzysztof Lewicki, Jan Liske, Antoni Maciejewski, Ireneusz Mrożek, Jerzy Nowak, Zygmunt Prusak, Stanisław Rączka, Stanisław Roszak, Jacek Samulski, Ryszard Springer, Maciej Sytek, Jerzy Szewczyk, Kazimierz Wachowski, Jacek Wiśniewski, Tadeusz Witakowski, Eugeniusz Woźniak, Henryk Zieliński, Adam Bronz, Tadeusz Filipiak, Stafan Frenzel, Jan Goździewicz, Henryk Jastrzębski, Ryszard Kaźmierczak, Stanisław Kiełpiński, Andrzej Komosa, Wojciech Kozłowski, Ryszard Kubicki, Jerzy Kubiś, Zdzisław Łubkowski, Jan Maćkowiak, Bogdan Michalak, Antoni Michalski, Leszek Michalski, Leszek Mikuła, Mieczysław Olejnik, Aleksander Przepiera, Ryszard Reszelewski, Kazimierz Robaszkiewicz, Ryszard Siwka, Michał Stankowiak, Ryszard Szostak, Jan Wesołowski, Eugeniusz Występski. 

ROK 1965 

Witold Badylak, Wiesław Bednarkiewicz, Tadeusz Białczyk, Witold Burchardt, Eugeniusz Frąckowiak, Jerzy Greser, Michał Frąckowiak, Jerzy Janas, Aleksy Kędzierski, Aleksander Jankowski, Zbigniew Jankowski, Władysław Kania, Jan Kasprowicz, Aleksander Kędziora, Roman Manuszak, Andrzej Krysztafkiewicz, Tadeusz Landowicz, Wojciech Lewandowski, Bogdan Majchrzak, Henryk Majchrzak, Jan Młodzikowski, Marian Molski, Andrzej Nowak, Włodzimierz Święcichowski, Leszek Piskorski, Andrzej Poliński, Tomasz Przesławski, Ryszard Romaniec, Waldemar Żabczyński, Wojciech Szafran, Mieczysław Trus, Ryszard Witkowski, Andrzej Zygmunt, Marek Adamski, Grzegorz Borys, Władysław Cieszkowski, Roman Czechowski, Lesław Dolatkowski, Bogdan Dunowski, Jerzy Dyguś, Alfred Grabski, Henryk Ignaszak, Zdzisław Jaskulski, Aleksander Kiełbowski, Mieczysław Koralewski, Jerzy Kowalski, Edward Krause, Leszek Krawczyk, Marek Krzywoszyński, Lesław Łaski, Marian Mądry, Zygmunt Michalak, Jan Miler, Piotr Nitka, Stanisław Piotrowski, Józef Płotecki, Jerzy Siwka, Marian Tomczak, Grzegorz Wabiński, Andrzej Wachowski, Franciszek Wachowski, Jan Weydmann, Marian Woźnicki, Waldemar Woźnicki, Krzysztof Wyjatek, Wojciech Zdrojowy, Jan Błaszczyk, Ryszard Bruch, Jacek Bultrowicz, Zygmunt Ciesielski, Zbigniew Derychowski, Adam Dolata, Zdzisław Gryguć, Bogdan Krupowicz, Wojciech Kus, Jerzy Kwiatkowski, Andrzej Manuszak, Jan Manuszak, Antoni Mazurek, Tadeusz Michalski, Stanisław Michałowski, Andrzej Młodzikowski, Henryk Pawlak, Ryszard Pilarski, Roch Rosiewicz, Bogdan Ratajczak, Leszek Rogacz, Roman Rydlewicz, Jerzy Rzepka, Szczepan Scheffs, Ludwik Skubiszak, Mieczysław Stoltman, Andrzej Sypniewski, Marian Szymański, Dariusz Tymczewski, Adam Zieliński, Włodzimierz Zieliński, Stanisław Bittner, Ryszard Bonkowski, Jerzy Cytryński, Zdzisław Chudy, Marian Dereń, Mirosław Frankowski, Ryszard Glinkowski, Henryk Grześkowiak, Marek Haberko, Izydor Janiszewski, Zdzisław Justynowicz, Jarosław Kasiński, Józef Klapiszewski, Roman Kowalski, Andrzej Kozakowski, Antoni Krygier, Konrad Lange, Eugeniusz Langowski, Andrzej Łosiński, Mieczysław Małecki, Wojciech Małecki, Zbigniew Małecki, Zdzisław Mrówczynski, Henryk Nowicki, Wojciech Orlicki, Włodzimierz Popławski, Jerzy Szczepański, Janusz Wojciechowski, Zbigniew Zgolak, Zenon Śrama, Ryszard Mataczyński, Tadeusz Łunkiewicz, Wacław Birula. 

ROK 1966 

Ryszard Burzyński, Czesław Czapla, Jacek Czarnota, Zenon Duszyński, Wacław Gawałkiewicz, Władysław Góralczyk, Eugeniusz Grunowski, Adam Kawczyński, Zygmunt Kłosin, Roman Kozioł, Witold Krysztafkiewicz, Ryszard Paterka, Piotr Orlicki, Janusz Łaczkowski, Roman Nowaczyk, Wojciech Podborny, Marian Różański, Wojciech Sas, Halina Stróżniak, Czesław Turajski, Andrzej Trzaskawka, Andrzej Wesołowski, Bartosz Winiecki, Jan Wittebeck, Wiesław Sytek, Janina Wojcieszak, Aleksandra Kaczmarek, Marian Dymitrowicz, Michał Jóźwiak, Jan Kujawski, Józef Pyrek, Stanisław Kasprzyk, Czesław Płatek, Czesław Mróz, Zbigniew Dunowski, Wojciech Miczynski, Adam Runowski, Wacław Popek, Andrzej Pawlak, Andrzej Michał, Maciej Kotecki, Leszek Nowakowski, Ryszard Marciniak, Wojciech Uciński, Stanisław Maciejewski, January Krieger, Zdzisław Macioszek, Andrzej Kaszyński, Zbigniew Tomaszewski, Tadeusz Rzepecki, Józef Drapiński, Zbigniew Szydłowski, Władysław Kierzkowski, Jan Hetnał, Wiesław Łuczak, Andrzej Thiede, Andrzej Borys, Tadeusz Adamski, Wojciech Kotecki, Tadeusz Berlik, Roman Zdrojewski, Jerzy Andrzejewski, Jan Bąkowski, Romuald Gajewski, Józef Hennig, Piotr Jóźwiak, Wojciech Knast, Tadeusz Konieczny, Eligiusz Pnyrzanowski, Ryszard Skowroński, Tadeusz Szwarc, Tadeusz Trojanowicz, Konstanty Wiśniewski, Paweł Ciepaluk, Stanisław Kozłowski, Grzegorz Kupsik, Kazimierz Kubiak, Piotr Krzyślak, Adam Pietrowski, Kazimierz Szymczak, Apolinary Sierzchulski, Andrzej Pilarczyk, Jan Kubasik, Zbigniew Kujawski, Leszek Dopierała, Leszek Chełmikowski, Jerzy Meller, Jerzy Rafalont, Roman Szulga, Ryszard Kniaź, Józef Wachowiak, Grzegorz Rosiński, Leonard Pytel, Jacek Parliński, Wojciech Olewski, Andrzej Imbierowicz, Józef Gronowicz, Karol Pękacki, Witold Bogacz, Jan Andrzejczak, Józef Bujarski, Adam Charzewski, Michał Czarnecki, Ryszrd Szkudlarek, Włodzimierz Fischer, Janusz Wysocki, Janusz Laudowicz, Eugeniusz Jesiołowski, Leszek Krajkowski, Marian Rzymyszkiewicz, Jan Wojciechowski, Jerzy Wojtkowiak, Bernard Wilkosz. 

ROK 1967 

Adam Beym, Zbigniew Bigos, Jerzy Bożeński, Maciej Buchowski, Andrzej Budzyński, Grzegorz Fritzkowski, Leszek Grunowski, Ryszard Horodyjski, Andrzej Jasiński, Mieczysław Kiełpiński, Roman Koczorowski, Henryk Kosicki, Bogumił Kozłowski, Krzysztof Marosz, Jerzy Muszyński, Zbigniew Mytkowski, Romuald Ochotny, Krzysztof Pinkowski, Kazimierz Ratajczak, Stefan Serwin, Tadeusz Siwak, Bogusław Sobczak, Zenon Sudnik, Jan Urban, Krzysztof Bobkiewicz, Grzegorz Fischer, Andrzej Foremski, Ryszard Gawrych, Antoni Grochowalski, Jacek Hen, Eugeniusz Hofman, Janusz Jankowski, Jan Justynowicz, Zbigniew Kalinowski, Jacek Karnabal, Wojciech Kaszyński, Stanisław Konieczny, Andrzej Koszela, Zbigniew Kowalczyk, Andrzej Krawczyński, Andrzej Kryszak, Wiesław Kubiak, Lech Kujawa, Krzysztof Kąkolewski, Jan Lingas, Zdzisław Michalak, Ryszard Nowak, Paweł Olejniczak, Stanisław Piasecki, Tomasz Pluta, Zbigniew Poczekaj, Roman Popek, Krzysztof Rasiewicz, Paweł Sudoł, Marian Suszczewicz, Andrzej Szulc, Andrzej Śmigórski, Andrzej Wiśniewski, Ryszard Witajewski, Marek Wrzeszczyński, Zbigniew Zalewski, Ryszard Zamiara, Jacek Znaniecki, Janusz Centka, Andrzej Ciążyński, Szymon Charzewski, Paweł Czudowski, Leszek Dominiczak, Wojciech Haberko, Marek Jaworski, Marek Kałamejka, Antoni Krasa, Kazimierz Łobocki, Piotr Morawski, Piotr Nowak, Hieronim Olejniczak, Kazimierz Pagórski, Jerzy Pękalski, Wojciech Pilarczyk, Edward Płaczkowski, Janusz Przybylski, Andrzej Ratajczak, Romuald Rogalski, Józef Sądej, Andrzej Skowroński, Marian Skowroński, Ryszard Szalbierz, Franciszek Tomaszewski, Wojciech Wacyk, Tadeusz Witowski, Zenon Zgoła, Grzegorz Zobel, Michał Flisiak, Andrzej Gawrych, Jerzy Klechowski. 

ROK 1968 

Krzysztof Bernaciak, Hubert Borys, Paweł Burian, Ewa Kamińska, Wiesław Kląskała, Roman Koperski, Jerzy Kozłowski, Grażyna Krasowska, Iwona Krawczyk, Ewa Lisiecka, Krystyna Lubińska, Hanna Łacińska, Ryszard Łapka, Anna Nowaczyk, Hilary Ochociński, Elżbieta Olejniczk, Kazimierz Pankowski, Piotr Przybylski, Ewa Różańska, Teresa Sadowska, Szymon Siuda, Grzegorz Skibiński, Zyta Słaba, Leszek Słomczewski, Stanisław Stankowiak, Andrzej Śmigielski, Małgorzata Wierzchaczewska, Michał Wierzchaczewski, Barbara Antika, Grażyna Błaszczyk, Aleksander Chechliński, Marian Dzierżyński, Marek Frank, Barbara Hayn, Kazimierz Janiszewski, Andrzej Jankowski, Grzegorz Jesiołowski, Janusz Jóźwiak, Jolenta Jóźwiak, Maciej Kowalewski, Jan Kulczyński, Jadwiga Magnuszewska, Mirosława Maliszewska, Urszula Musiał, Marian Owczarzak, Andrzej Pazderski, Elżbieta Pietrowska, Jacek Scholtz, Aleksy Siudziński, Henryk Solarek, Alicja Szymańska, Barbara Tomaszewska, Ireneusz Wojtkowiak, Dorota Żurawska, Piotr Błaszczyk, Krzysztof Borys, Maria Bury - Burczyńska, Leonard Chojnacki, Benedykt Cierzniak, Grażyna Dobrzańska, Krzysztof Dzionek, Maria Dżygała, Zdzisław Frąckowiak, Romuald Gic, Aleksandra Jasińska, Bernard Jóźwiakowski, Andrzej Kapela, Błażej Karwowski, Maciej Kołodziejczak, Maria Kończal, Urszula Kopecka, Henryka Korzepa, Jerzy Leśniewski, Tadeusz Maciejewski, Edward Majewski, Wiesław Mikołajczak, Lech Podlawski, Karol Popiołek, Antoni Przybylski, Leszek Sufranek, Halina Szybista, Henryk Sydorowicz, Andrzej Urbanowski, Wiesława Vogel, Włodzimierz Wawrzynowski, Danuta Wittek, Marcin Bednarkiewicz, Małgorzta Cypryszak, Kazimierz Gawałek, Wojciech Góral, Jan Ignaczak, Piotr Jóźwiak, Eugeniusz Kędziora, Wojciech Kowalewski, Henryk Krajewski, Anna Kubiak, Genowefa Kujawska, Bogusław Majewski, Janina Mazurek, Elżbieta Morkowska, Aleksandra Nitka, Emilia Olewska, Stanisław Papierkowski, Elżbieta Pawlak, Ryszard Perczak, Zygmunt Pilarski, Zbigniew Powierza, Andrzej Rogalski, Joanna Rosińska, Teresa Szczygielska, Aurelia Śmiałowska, Grażyna Tymczewska, Leszek Urban, Andrzej Wargin, Witold Wegner, Zenon Witek, Jerzy Woźniak, Teresa Zakolska, Teresa Ziętek, Zenon Żuchowski, Halina Aleksy, Anna Bobkiewicz, Barbara Frąckiewicz, Janusz Furmański, Halina Gmur, Zdzisław Gołębiewski, Adam Grabowski, Wiesław Grądecki, Marek Janaszak, Danuta Janiszewska, Eugeniusz Katorosz, Zbigniew Krasa, Paweł Lawrenc, Jan Lewandowski, Elżbieta Niedbalska, Marek Perlik, Józef Pestka, Elżbieta Piechowiak, Stefan Przepiera, Ryszard Sajkowski, Marek Siniecki, Józef Szymański, Jacek Śmigórski, Agnieszka Zajdel, Piotr Zdankiewicz, Taduesz Ratajczak, Danuta Kasprzak, Antoni Nowicki, Włodzimierz Hartwich, Zbigniew Pampuch, Adam Kubiak. 

ROK 1969 

Jacek Bogacz, Aleksander Brzóstowicz, Danuta Konieczna, Wojciech Kowalski, Maria Adamkiewicz, Mieczysław Bednarczyk, Teresa Wiśniewska, Krystyna Wojdyło, Zenon Zamiar, Anna Kowalska, Jarosław Staszak, Halina Szajda, Grażyna Uryzaj, Dorota Wachowiak, Maria Peikert, Leszek Puternicki, Janusz Robaszkiewicz, Andrzej Rzepka, Maria Nieman, Mirosława Niedbalska, Stanisław Malinger, Krzysztof Maikór, Michał Mrówczyński, Stanisław Pacerz, Wojciech Pawlak, Aleksandra Mazurek, Wojciech Mroczkowski, Franciszek Marciniak, Alina Marcyniak, Zbigniew Kośmicki, Maria Kusz, Aleksander Lewandowski, Henryk Lipczyński, Teresa Łużyniak, Ewa Kaczmarek, Maria Kołodziejczak, Urszula Kostrzewska, Maria Bąkowska, Grzegorz Gliniewicz, Włodzimierz Grygiel, Andrzej Hankiewicz, Piotr Drzazgowski, Maria Kubacka, Maria Kończal, Czesław Klimowicz, Maria Kędziora, Henryk Kulczyński, Paweł Kucharski, Andrzej Kubiak, Janina Popek, Wojciech Malinger, Ewa Litobarska, Urszula Sudoł, Maria Sławińska, Leszek Recki, Krystyna Śliwocka, Krystyna Szyszka, Tadeusz Szubert, Halina Szkudlarek, Ewa Szalbierz, Maciej Wydra - Nawrocki, Wojciech Woźniak, Halina Toboła, Zofia Święcichowska, Urszula Żołnierowicz, Janusz Żołądź, Marian Zwolenkiewicz, Bożena Załęska, Ewa Maria Zamiara, Halina Zgoła, Andrzej Tymczewski, Maria Szymańska, Elżbieta Wiśniewska, Zbigniew Zasada, Ryszard Romecki, Roman Smolarek, Ewa Szot, Iwona Pępkowska, Adam Pilarowski, Wiesława Bielawska, Tomasz Burian, Krystyna Ćwik, Ewa Drela, Joanna Gatniejewska, Danuta Gronowska, Barbara Hoffmann, Elżbieta Jaraczewska, Liliana Kaczmarek, Ewa Kotz, Michał Kowalewski, Wojciech Krzysztofiak, Tadeusz Kujawski, Wanda Zielińska, Ewa Czapaluk, Elżbieta Lipowicz, Halina Czaban, Teresa Prus, Eleonora Skibska, Łujca Kurzawska, Anna Barylska, Waldemar Olszanowski, Maria Plucińska, Halina Stachowiak, Jan Nowak, Michał Bukowski, Urszula Głąb, Henryka Szymkowiak, Hanna Frank, Elżieta Tromza, Leszek Kubacki, Maria Piotrowska, Henryk Rożek, Marek Szafraniec, Andrzej Matławski, Anna Steppa, Ryszard Majewski, Marek Hyżyk, Jerzy Szymański, Stanisław Majcherkiewicz, Janusz Biśkiewicz, Maciej Ludkowski, Tomasz Luźny, Danuta Łabowicz, Maria Łosińska, Krzysztof Orłowicz, Antoni Przedborski, Robert Raggy, Krystyna Rożek, Marek Smarzyński, Ewa Stranc, Wojciech Szajda, Edward Szociński, Marek Szymański, Edward Ślączka, Maciej Tomczak, Mieczysław Banaszak, Alina Barełkowska, Ryszard Blinstreib, Irena Ciążyńska, Krystyna Cupryszak, Wojciech Gancarek, Danuta Goszczyńska, Irena Góralczyk, Włodzimierz Jażembowski, Roman Kapciński, Teresa Koch, Stanisław Kozłowski, Ewa Krawczyńska, Marian Kujawa, Stefan Kujawski, Elżbieta Maciejewska, Piotr Maciejewski, Ryszard Malinger, Alicja Olczak, Michał Pawlak, Krzysztof Powierza, Izabela Rożek, Waldemar Spachacz, Władysław Szklarski, Jan Szulc, Tadeusz Śrama, Małgorzata Więcek, Bartłomiej Wiśniewski, Leszek Zalewski, Piotr Tyc, Kryspin Walkowiak, Paweł Perczkowski, Cecylia Robakowska, Ryszard Pawelec, Andrzej Wygralak, Zbigniew Zajączek, Maria Wilkosz, Jerzy Woźnicki, Włodzimierz Spachacz, Cezary Staniszewski, Maria Szymczak, Stanisław Wesołowski, Jacek Rafiński, Jolanta Rytwińska, Elżbieta Rzadkiewicz, Aleksander Nowak, Czesława Nowakowska, Maria Pasternak, Marek Leśniczak, Krystyna Łabędzka, Gabriela Łuczak, Marek Kuciel, Danuta Laskowska, Olga Kosińska, Andrzej Jeliński, Anna Górka, Elżbieta Gawlak, Wojciech Gałęzewski, Leszek Frankowski, Teresa Daniel, Jerzy Ćwikliński, Mieczysław Bździak, Jacek Ciemnoczołowski, Krzysztof Bukczyński. 

ROK 1971
Klasa 4a
Elżbieta Jarzemiszewska, Paweł Dzionek, Adam Katulski, Marek Gramse, Jarosław Kędziora, Tomasz Muszyński, Małgorzata Lewandowska, Jarosław Kruk, Henryk Tomczak, Gabriela Poskrop, Teresa Piechocka, Marek Popek, Jerzy Walisiak, Irena Lisek, Edward Szewczyk, Wacław Witkowski, Ludomira Sowińska, Ewa Potakowska, Lidia Myszkowska, Maria Ritthammer, Dorota Michalak, Krystyna Kowalska, Wanda Strzelecka, Gabriela Bartkowiak, Krystyna Kaszyńska, Elżbieta Kończal, Marek Pluciński, Urszula Zacharko, Błażej Ćwirko, Ewa Kaźmierczak, Eleonora Ehrchen, Krystyna Koteras. 

Klasa 4b
Marek Baraszak, Małgorzata Barczak, Małgorzata Budzińska, Helena Gryguć, Ewa Kaźmierczak, Marek Kosmala, Urszula Korsakowska, Lidia Kusz, Halina Lewandowska, Teresa Lube, Ewa Mazur, Krzysztof Romanowski, Danuta Mikołajczak, Krystyna Pietrowska, Ewa Wróblewska, Barbara Pokorska, Kazimierz Skorniak, Barbara Sosna, Wojciech Wesołowski, Leszek Koszarowski, Marek Zakolski, Jadwiga Zaparta, Zbigniew Zakrzewicz, Jacek Molenda, Czesław Żoldak. 

Klasa 4c
Irena Gałka, Anna Sobczak, Elżbieta Jaworska, Grzegorz Nitka, Barbara Banach, Elżbieta Bubacz, Jolanta Marciniak, Wacław Marciniak, Wojciech Kordys, Elżbieta Gazińska, Danuta Hichwajda, Marlena Kołodziejczak, Aleksandra Mopert, Jarosław Perlik, Jerzy Przybylski, Leszek Urbaniak, Jan Wachowski, Wiesław Wojtkowski, Sławomir Woźnicki, Gabriela Zopf. 

Klasa 4d
Elżbieta Adamska, Jolanta Burdzel, Teresa Białas, Teresa Ciesielska, Bernadeta Chuda, Zbigniew Gerod, Ryszard Gruchociak, Hieronim Kowalewski, Elżbieta Koźlarek, Jerzy Krysiński, Urszula Kryszak, Michał Krzesiński, Helena Łowkis, Krzysztof Małecki, Agnieszka Marzyńska, Grażyna Michniewicz, Jolanta Midro, Elżbieta Nowicka, Krystyna Olechnowicz, Wanda Pakulska, Kryspin Parliński, Michał Prell, Eligiusz Promiński, Elżbieta Rosińska, Bożena Sobocińska, Marek Stachowiak, Grażyna Święcichowska, Eugenia Walkowska, Maria Wiśniewska, Michał Woźniak. 

ROK 1972
Klasa 4a
Paweł Arndt, Ewa Byrzykowska, Anna Bździak, Andrzej Ćwikliński, Leszek Derychowski, Roman Dobrzyński, Alicja Jackowiak, Zdzisław Janik, Stanisława Jóźwiak, Krzysztof Kaczorek, Elżbieta Kozłowska, Andrzej Kraśny, Marek Kurowski, Halina Larus, Barabara Litobarska, Mirosława Macioszek, Tomasz Marciniak, Andrzej Młodzikowski, Jerzy Muszak, Małgorzata Pater, Maria Pawlak, Jadwiga Pietrak, Krystyna Pilakowska, Jan Przybylski, Jarosław Puchalski, Katarzyna Radziemska, Maria Ratajczak, Wiesława Sabik, Alicja Skibińska, Krystyna Sosna, Roman Urbaniak, Anna Wittek, Ewa Jaśniewska, Grzegorz Kobus, Maria Korzonek. 

Klasa 4b
Maria Błaszak, Anna Borucka, Ewa Chamiec, Grzegorz Dobek, Jerzy Frąckowiak, Grzegorz Galiński, Teresa Godziewska, Alina Hartwich, Lucyna Kierzek, Anna Kozubińska, Dorota Lipna, Mariola Łukaszewska, Barbara Małolepsza, Katarzyna Mikołajewska, Kamila Miłowska, Edmund Młodzikowski, Stanisław Pechman, Ewa Plucińska, Grzegorz Pluta, Maria Popek, Witold Prus, Magdalena Rosińska, Halina Rydzkowska, Ireneusz Rzeźnik, Stanisław Słowiński, Walery Smolarek, Piotr Szczepaniak, Janina Wesołowska, Andrzej Włodarczyk, Zbigniew Zgorzelski, Kamila Miłowska, Grzegorz Kobuz, Maria Korzonek, Ewa Waśniewska. 

Klasa 4c
Małgorzata Białecka, Jan Czerniawski, Teresa Gawrych, Maria Goździewska, Leszek Grajczak, Teresa Grzeszczyk, Andrzej Jusiak, Jerzy Kamiński, Krzysztof Kozłowski, Zygmunt Kujawski, Tomasz Kulczyński, Ewa Lane, Barbara Łykowska, Małgorzata Magowska, Grażyna Majchrowicz, Bogumiła Przedwojewska, Wanda Roesler, Alina Rzepka,
Zbigniew Szczepański, Edward Wiśniewski, Piotr Wiśniewski, Ewa Żubryd. 

Klasa 4d
Anna Barczak, Ewa Barełkowska, Marek Bobkiewicz, Grzegorz Dąbrowski, Zbigniew Derengowski, Maria Drela, Elżbieta Górniewicz, Tomira Kamyszek, Andrzej Krajewski, Danuta Krysztofiak, Wanda Kędzierska, Włodzimierz Liberski, Mariola Maciejewska, Izabela Miłowska, Anna Paczyńska, Jolanta Pinkowska, Urszula Piotrowska, Janusz Radel, Felicja Rutkowska, Krystyna Strzelecka, Wanda Utecht, Jerzy Wielgosz, Anna Witkowska, Roman Zieliński, Teresa Ziółkiewicz. 

Klasa 4e
Danuta Banach, Antoni Bartosik, Alojzy Bąk, Dorota Budnik, Aleksander Bultrowicz, Romuald Cerkaski, Jerzy Chwiałkowski, Krzysztof Czajka, Grażyna Duszyńska, Teresa Dziel, Marek Jakubowski, Teresa Janik, Jerzy Kaczmarek, Janusz Kierzkowski, Bogusław Kowalski, Elżbieta Kozłowska, Barbara Łacińska, Halina Matuszewska, Zygmunt Pawlicki, Alina Pohl, Anna Siniecka, Leszek Szpejna, Irena Szymańska, Barbara Śmigórska, Jerzy Świerad, Bożena Tromza. 

ROK 1973
Klasa 4a
Czesław Bednarek, Leszek Denkowski, Regina Dobrowolska, Mirosława Drabińska, Anna Gromadzka, Irena Janiak, Iwona Jurga, Jerzy Kabaciński, Waldemar Kaczmarek, Henryk Kapciński, Urszula Kłysiak, Kazimiera Konczal, Ewa Kubacka, Maria Łukaszewska, Marek Osiecki, Danuta Piasecka, Wojciech Pomin, Aleksandra Puchalska, Hanna Pytlowska, Leszek Pytlowski, Krzysztof Skwarek, Grażyna Słomczewska, Hanna Sobolewska, Grażyna Spychała, Teresa Szymczak, Małgorzata Tomaszewska, Jarosław Warczyński, Lidia Zawierucha. 

Klasa 4b
Krystyna Bartczak, Jolanta Bień, Paweł Biżako, Danuta Brud, Jacek Ciechanowski, Barbara Dopierała, Grażyna Frenzel,
Anna Gadomska, Jerzy Gałęzewski, Zofia Głazowska, Anna Grajek, Małgorzata Henkel, Małgorzata Jakubowska, Stefania Jazdończyk, Jacek Konieczny, Ilona Kraśna, Maria Kuchcińska, Alicja Lingas, Józef Luboński, Danuta Maćkowska, Feliks Marzec, Aurelia Mazela, Michał Nowak, Danuta Pawlik, Małgorzata Prusakiewicz, Danuta Romanowska, Elżbieta Sawicka, Andrzej Stróżyk, Daniela Sudoł, Mariola Tabaka, Zbigniew Tomczak, Elżbieta Zbierańska, Marek Żołądź. 

Klasa 4c
Irena Czajka, Elżbieta Czechańska, Halina Duda, Janusz Gic, Barbara Karpińska, Róża Koperska, Wiesława Koperska, Ewa Kozłowska, Wojciech Krzesiński, Mieczysław Kubacki, Krystyna Ławicka, Elżbieta Łukasik, Barbara Manosz, Leszek Napieczyński, Łucja Nawrocka, Ryszard Nijakowski, Grzegorz Nowaczewski, Maria Pacak, Anna Pikuła, Roman Sereda, Maria Skibińska, Krzysztof Słoma, Halina Stachowiak, Zofia Sucharska, Dorota Suli, Elżbieta Szkudlarek, Wiesława Szymańska, Piotr Szymański, Leszek Walery, Aurelia Wesołowska, Wanda Wesołowska, Halina Zielińska. 

Klasa 4d
Irena Apanas, Janina Drankiewicz, Barbara Gerod, Mieczysław Góralczyk, Lucyna Grzeszczak, Dorota Iwanowska, Maria Janicka, Krzysztof Konopacki, Krystyna Kopacka, Urszula Kowalik, Aleksandra Kubiak, Maria Kubiś, Irena Kurzak, Iwona Lewandowska, Ryszard Lichwała, Eugenia Maciejowska, Anna Michalak, Janusz Orlikowski, Wojciech Piasecki, Władysław Płaczkowski, Anna Popek, Bogusława Półrolniczak, Mariola Roman, Jerzy Ryś, Krzysztof Sobieralski, Grażyna Szałek, Elżbieta Szymańska, Waldemar Szymański, Małgorzata Wasielewska, Marek Wencel, Regina Wolska, Iwona Bydełek, Krzysztof Gronikowski, Anna Grygiel, Irena Kuszak, Leszek Lewandowski, Elżbieta Nitka, Piotr Orsztynowicz, Teresa Popek. 

ROK 1974
Klasa 4a
Lucyna Jarzeniszewska, Alekasndra Stube, Paweł Dolski, Jerzy Łużniak, Elżbieta Burdzel, Halina Przybylska, Krzysztof Krasowski, Anna Elżbieta Bukczyńska, Donata Bałut, Maria Bryll, Grażyna Grabarczyk, Leszek Chełkowski, Barbara Dembińska, Irena Fila, Krystyna Jesiołowska, Barbara Kowalczyk, Eleonora Kuczma, Krystyna Majewska, Aleksandra Olszowa, Barbara Pogorzelska, Piotr Pokorski, Maciej Przybył, Anna Różalska, Halina Różycka, Barbara Walkowiak, Anna Zbyszewska, Irena Winkiel, Aleksandra Tok. 

Klasa 4b
Iwona Badylak, Piotr Bartlitz, Leszek Bronz, Maria Bulmańska, Barbara Bździak, Dorota Dąbkiewicz, Wiesława Fischer, Ryszard Frąckowiak, Maria Głazowska, Tomasz Gruchalski, Witold Jagłowski, Ryszard Jałoszyński, Anna Janke, Maria Karwowska, Aleksandra Kędzierska, Małgorzata Kowalewska, Małgorzata Krzyżanowska, Jan Lange, Małgorzata Leśniczak, Adam Łabędzki, Benedykt Mendowski, Irena Monarcha, Grzegorz Napieralski, Marek Pagórski, Ewa Pernet, Piotr Stanisławski, Tomasz Sweklej, Wanda Szymczak, Jerzy Szymkowiak, Małgorzata Tubacka, Urszula Zielińska. 

Klasa 4c
Anna Błażejczak, Krystyna Brzozowska, Grzegorz Bylina, Danuta Cieślewicz, Maria Czaja, Krystyna Gruszczyńska, Teresa Heckert, Wanda Juszczak, Zbigniew Kazimierowski, Krystyna Kurczych, Wiesława Liberska, Barbara Lisiecka, Elżbieta Łukaszewska, Krzysztof Mąkina, Anna Milczarek, Halina Moch, Blandyna Nowaczyk, Marek Pluciński, Lidia Spychała, Ewa Rogalska, Jan Stroiwąs, Maria Siemianowska, Jarosław Surowiec, Aniela Stypa, Kalina Szerstobitow, Małgorzata Twarużek, Barbara Walaszek, Aniela Woźniak, Wojciech Zajączek, Elżbieta Wucka. 

Klasa 4d
Janina Bereźnicka, Maria Bobin, Wojciech Brenk, Krzysztof Byczko, Andrzej Dziel, Grzegorz Eliks, Bogumiła Fedyniak, Krzysztof Gic, Taida Głowacka, Stefan Góralczyk, Piotr Grykałowski, Jolanta Grześkowiak, Dorota Jarosz, Barbara Klawitter, Anna Klimczak, Maria Konieczna, Wiesław Kordoński, Alicja Kozikowska, Jadwiga Kubalik, Piotr Kusz, Małgorzata Łączyńska, Ewa Magda, Krystyna Matuszewska, Hanna Mirosławska, Zdzisława Pajkert, Roman Piskorski, Aleksandra Plewa, Maria Pućka, Krzysztof Półrolniczak, Bogdan Rosielewski, Dorota Rozwarska, Stanisława Skórka, Wiesław Soja, Ewa Światowa, Anna Uryzaj, Małgorzata Zajdowicz, Alina Brudnicka. 

Klasa 4e
Małgorzata Balcerek, Zofia Bankowska, Jadwiga Biadasz, Bożena Błaszak, Maria Chwiałkowska, Barbara Czechańska, Ewa Gałka, Maria Głowacka, Maria Grochowalska, Halina Grotowska, Danuta Jóźwiak, Grażyna Juszczak, Danuta Kozłowska, Jerzy Landyszkowski, Stanisława Majewska, Marek Małecki, Barbara Matz, Jerzy Mikołajczak, Zbyszko Nawrocki, Wanda Nowaczyk, Józef Piechocki, Grzegorz Piotrowski, Dorota Ratajczak, Małgorzata Rychlewska, Roman Rydzkowski, Maria Sajniak, Ryszard Skrzetuszewski, Marek Skrzypczak, Anna Sosnowska, Honorata Stachowiak, Jolanta Strzałka, Lidia Szarmach, Krzysztof Swięciechowski, Elżbieta Wiatrowska, Elżbieta Wesołowska, Michał Winiecki. 

ROK 1975
Klasa 4a 
Stanisław Bembnista, Witold Brudnicki, Anna Ciszewska, Krystyna Czerniejewska, Maria Depa, Hanna Elbanowska, Jolanta Florczak, Paweł Furmanek, Małgorzata Gadrała, Jerzy Gozdowski, Aleksandra Goździewska, Lech Górski, Bolesław Grząbka, Danuta Ignaczak, Maria Ignaczak, Paweł Jesiołowski, Wiesława Kucharska, Zygmunt Kühn, Zbigniew Magda, Waldemar Nitka, Janusz Patelski, Antoni Pelcyk, Dorota Pruchniewicz, Sławomira Rychlicka, Barbara Stypa,
Andrzej Śmigielski, Danuta Swięcicka, Maria Tofel, Tomasz Wiśniewski, Halina Witek. 

Klasa 4b
Paweł Buczkowski, Romuald Bukowski, Grzegorz Cerkaski, Izabela Ciechanowska, Janina Dziedzic, Krystyna Fic, Wojciech Filary, Mirosław Grześkowiak, Krystyna Jóźwiak, Iwona Kostrzewa, Leszek Kubiś, Ryszard Kujawski, Teresa Kurdeba, Marek Lewicki, Zbigniew Łuczak, Ewa Maciejewska, Leszek Macioszek, Iwona Mikuła, Andrzej Niezgódka, Grażyna Orlikowska, Krystyna Polus, Mirosław Przedwojewski, Maria Przybylska, Ryszard Runowski, Jerzy Siudeja, Anna Skwarek, Wiesław Starczewski, Zygmunt Stawicki, Małgorzata Szymańska, Ryszard Warczyński, Janina Wiśniewska, Małgorzata Zagalak, Anna Zalewska, Małgorzata Zbierańska. 

Klasa 4c
Mariola Antoszewska, Paweł Bandosz, Bolesław Bronz, Anna Burian, Włodzimierz Cieślewicz, Helena Dobrzyńska, Lidia Dolska, Grzegorz Drass, Krzysztof Droliński, Aleksander Fischer, Włodzimierz Fritzkowski, Maria Grzeszczak, Krzysztof Hejna, Marek Kazimierski, Krzysztof Knitter, Mariola Konicka, Szymon Konieczko, Maria Krzyżaniak, Grzegorz Łysiak, Piotr Molenda, Grażyna Nowacka, Maria Nowak, Katarzyna Rejman, Wojciech Romaniec, Dorota Skrzypczak, Danuta Smarzyńska, Elżbieta Stefańska, Małgorzata Suli, Zdzisław Twarnich, Lidia Wisner, Maciej Witkowski, Małgorzata Wojcińska. 

Klasa 4d
Bogumiła Bar, Marek Bartkowiak, Beata Berndt, Elżbieta Budyńska, Maciej Cerkaski, Bożena Chęcińska, Anna Cieślewicz, Dorota Galas, Wiesława Górna, Małgorzata Jankowiak, Włodzimierz Jaraczewski, Grażyna Krawczyńska, Maria Krysin, Leszek Kubiak, Elżbieta Kujawska, Iwona Maciejewska, Henryka Marcinkowska, Tadeusz Niesuchorski, Barabara Nowakowska, Barbara Oleryk, Ewa Pichanko, Zbigniew Przybylski, Grażyna Słowińska, Maria Sturomska, Bożena Szafrańska, Włodzimierz Śmielecki, Wojciech Śmielecki, Juliusz Tymczewski, Teresa Ubermanowicz, Elżbieta Urbaniak, Urszula Woźniak. 

Klasa 4e
Jaromir Bardowski, Małgorzata Basińska, Krzysztof Buczkowski, Anna Czechowicz, Zbigniew Dimnich, Wioletta Dobrowolska, Grażyna Frąckowiak, Krzysztof Gic, Arkadiusz Grześkowiak, Barbara Konopacka, Ewa Kowalska, Andrzej Kozikowski, Teresa Kruk, Roman Kurowski, Halina Lewandowska, Leszek Maćkowiak, Czesław Nizio, Danuta Nowaczyk, Jerzy Paluch, Arleta Pierz, Anna Piwecka, Elżbieta Pluta, Halina Rozwarska, Wojciech Sander, Danuta Staniszewska, Małgorzata Szpejna, Sławomir Tomczyk, Janina Wojtczak, Ewa Zimmer, Roman Złotowski. 

ROK 1976
Klasa 4a
Maria Aleksy, Bogdan Bentyn, Krzysztof Bień, Hanna Bryll, Marek Czerwiński, Antoni Hoffmann, Barbara Jankowiak, Krystyna Justynowicz, Aldona Kania, Aleksy Kanik, Wiesława Kasprzyk, Henryka Kazimierczak, Mirosława Kleśniak, Jerzy Kwieciński, Jerzy Lube, Ryszard Malinowski, Maria Marcinkowska, Wojciech Mielewczyk, Wojciech Mikołajczak, Beata Nowak, Błażej Ochociński, Małgorzata Patyk, Adam Pawlaczyk, Elżbieta Posłuszna, Tadeusz Soja, Piotr Staśkiewicz, Danuta Świerczek, Jarosław Wietrzyński, Anna Wójcik, Ewa Wysocka, Grażyna Ziółkowska. 

Klasa 4b
Krzysztof Antoszewski, Tomasz Bigosiński, Lidia Bomirska, Urszula Cholewińska, Elżbieta Długosz, Krzysztof Domański, Ryszard Dudziński, Paweł Gołembowski, Lidia Goźdź, Bożena Graczyk, Andrzej Jóźwiak, Mirosław Kabaciński, Danuta Kasperkowiak, Józef Kajro, Jacek Kowalski, Barbara Kulińska, Aniela Lutkiewicz, Dorota Melcer, Edward Pietrzak, Henryk Piotrowski, Włodzimierz Przyborski, Barbara Przybylska, Zbigniew Rogowski, Leszek Seidel, Eugenia Skibińska, Czesława Skotarczak, Bernadetta Staszewska, Grzegorz Tomczak, Ewa Torzewska, Rafał Trzciński, Małgorzata Woźniak, Krzysztof Wójcicki. 

Klasa 4c
Honorata Bosiacka, Stefania Drella, Danuta Grzelak, Elżbieta Grzybowska, Maria Jakubek, Teresa Kanclerz, Małgorzata Kmieciak, Witold Konieczny, Magdalena Kozłowska, Małgorzata Łasińska, Emilia Ławicka, Małgorzata Łosińska, Stanisław Malendowicz, Maria Nawrocka, Maria Nowak, Roman Nowak, Włodzimirz Pietrzak, Ewa Pietka, Maria Jolanta Puternicka, Maria Roszyk, Elżbieta Sabik, Alicja Skoczyńska, Urszula Sobczak, Irena Waldowska, Leszek Zakrzewski, Maria Wojdanowicz, Maria Witucka. 

Klasa 4d
Dorota Cieślewicz, Jerzy Chmist, Elżbieta Frank, Magdalena Gierka, Marek Jankowski, Barbara Janiszewska, Jerzy Kafel, Maria Kamowska, Jadwiga Kierzenkowska, Hanna Klój, Małgorzata Kraśna, Maria Krupowies, Małgorzata Krukowska, Elżbieta Liberkowska, Maria Maciejewska, Liliana Nizio, Piotr Owczarzak, Marian Pokładecki, Jadwiga Prusakiewicz, Wiesława Szturomska, Halina Wardega, Elżbieta Żarna. 

Klasa 4e
 Zbigniew Adamiak, Beata Czajka, Jolanta Eichstaedt, Maria Godziewska, Maciej Jackowski, Hanna Jakubiak, Tomasz Jakubowski, Jadwiga Januchowska, Maria Karmolińska, Jolanta Karpisiewicz, Małgorzata Konieczna, Alicja Korpys, Anna Kubiś, Krystyna Kwatera, Małgorzata Lewandowska, Ewa Lik, Krystyna Malinger, Ewa Maciejewska, Sławomir Napieczyński, Wiesława Naumowicz, Stanisław Nowicki, Mariola Pilna, Lechosław Pluciński, Mariusz Powierza, Małgorzata Romaniec, Jan Skorniak, Danuta Strzyżewska, Wiesława Szymańska, Dagmara Szymkowiak, Sabina Tomaśko, Anna Zagalak, Danuta Zgorzelska, Szymon Zięba, Maria Piasecka, Elżbieta Zakrzewicka, Krzysztof Chamiec, Elżbieta Niezgódka, Barbara Wysocka, Wojciech Kozikowski. 

ROK 1977
Klasa 4a
Dorota Barczak, Anna Bartoszek, Teresa Głowacka, Małgorzata Grochowicz, Irena Hołderna, Marzena Jakubowska, Małgorzata Jankowiak, Lidia Krychała, Piotr Kowalski, Maria Kozińska, Paweł Krzewiński, Aleksandra Kupsik, Barbara Malczewska, Elżbieta Niemczyk, Aniela Nowaczyk, Jolanta Ożarowska, Amelia Paulus, Justyna Pinkowska, Ewa Piotrowska, Marek Przyborski, Grażyna Ratajczak, Elżbieta Sojkowska, Elżbieta Sobecka, Ewa Szczepaniak, Hanna Warczyńska, Ryszard Zięba, Wiesława Zobel. 

Klasa 4b
Teresa Augustyniak, Zbigniew Bąkowski, Józefa Bek, Maria Bielawska, Anna Bochna, Anna Bojarska, Hanna Chęcińska, Ewa Chojnacka, Grażyna Ewiak, Danuta Figaj, Wojciech Grzesikowski, Justyna Iwanowska, Małgorzata Jankiewicz, Iwona Kamińska, Hanna Kosmowska, Jan Kowal, Wiesław Krawczyk, Henryka Magda, Danuta Majchrzak, Mirela Matczyńska, Dorota Molenda, Danuta Mrozik, Danuta Nawrocka, Wiesława Nowicka, Arkadiusz Nowicki, Maria Ogórkiewicz, Waldemar Siwiński, Janusz Sójka, Jadwiga Wicińska, Zenon Wołosz, Elżbieta Wróblewska. 

Klasa 4c
Aleksandra Andrysiak, Ewa Bosacka, Elżbieta Budzyńska, Elżbieta Byczko, Krzysztof Cieślewicz, Andrzej Duszyński, Ewa Gąsiorowska, Krystyna Gładysz, Krzysztof Godek, Krzysztof Górski, Ewa Graczyk, Renata Gumienna, Janusz Herwart, Jerzy Herwart, Jerzy Ignaczak, Alina Janicka, Sabina Kukla, Krzysztof Lisiak, Lucyna Marcinkowska, Danuta Mazurkiewicz, Agnieszka Mikołajewska, Małgorzata Mrozek, Grażyna Pater, Elżbieta Piechnik, Piotr Prusakiewicz, Piotr Radel, Marzena Robakowska, Adam Smolarek, Maria Soja, Beata Strzelecka, Piotr Szymański, Andrzej Warszta, Mirosława Zalewska, Mirosława Zbyszewska. 

Klasa 4d
Urszula Duszyńska, Anna Fischer, Elżbieta Furmaniak, Andrzej Gross, Danuta Han, Mirosław Kędzierski, Anna Kowalska, Beata Kurpieńczyk, Mirosława Kujawa, Ewa Kurczewska, Krzysztof Larus, Małgorzata Lewandowska, Anna Maciejewska, Grzegorz Matczyński, Anna Ostrowska, Tomasz Ostrowski, Alina Palacz, Mariola Plucińska, Anna Portalska, Bogdan Przedwojewski, Krystyna Reszelska, Grażyna Rurek, Lidia Samborska, Zofia Sobczak, Elżbieta Solarek, Maria Stachowiak, Ryszard Szwec, Hanna Szymaniak, Andrzej Witek, Teresa Wozniak. 

Klasa 4e
Lidia Abel, Elżbieta Andrzejewska, Irena Bartczak, Jacek Budzyński, Lidia Domańska, Danuta Firlej, Mariola Góra, Elżbieta Górna, Stefan Grzeszczak, Grzegorz Gulczyński, Elżbieta Jankowiak, Małgorzata Janowiak, Marek Kaczor, Grzegorz Kaczorek, Kamil Kamyszek, Danuta Kiełbowicz, Magdalena Konieczna, Teresa Lisowska, Jadwiga Łukaszewska, Waldemar Maćkowski, Longin Marzyński, Teresa Niewiadomska, Ewa Nowak, Krystyna Prądzyńska, Krzysztof Prądzyński, Jarosław Przyborski, Dariusz Purcel, Krystyna Sander, Ewa Skorlińska, Roman Stachowicz, Ewa Staśkiewicz, Maria Stefańska, Grażyna Szyszkowska, Dorota Tomaszewska, Wiesław Ulkowski, Jan Zagalak. 

Klasa 4f
Danuta Bala, Piotr Brenk, Jacek Burek, Kazimierz Dobersztyn, Marek Elantkowski, Danuta Flinik, Halina Gądzińska, Elżbieta Góralczyk, Jerzy Hatłas, Sławomir Intek, Krystyna Jankowska, Maria Kędzierska, Jerzy Klapiszewski, Małgorzata Krysińska, Krzysztof Kujawa, Zofia Maciejewska, Wanda Mikołaj, Andrzej Muślewski, Ludmiła Olszewska, Zdzisław Prosianowski, Danuta Rosielewska, Aleksandra Saenger, Romuald Szambelan, Elżbieta Tomkowiak, Barbara Witucka. 

ROK 1978
Klasa 4a
Ewa Cielaczyk, Adam Cybok, Iwona Czaja, Maria Dittbrenner, Krystyna Dobrzyńska, Wiesława Dominiak, Magdalena Gulczyńska, Dorota Janas, Lidia Konieczna, Emilia Kostrzewa, Krzysztof Kozłowski, Piotr Kwiatkowski, Arleta Lange, Marlena Lange, Danuta Menes, Wiesława Nowak, Iwona Ostrowska, Donat Pajkert, Anna Pawlik, Magdalena Posłuszna, Ewa Przybylska, Wanda Śniegowska, Wojciech Więckowski, Maria Wiśniewska, Dorota Zamiatała, Ireneusz Zaparty. 

Klasa 4b
Maria Buszka, Barbara Bykowska, Radosław Dolata, Artur Ertmann, Wojciech Groblewski, Danuta Grzesiewicz, Ryszard Grześkowiak, Danuta Harmacińska, Anna Jankowiak, Barbara Jakóbowska, Rafał Jankowiak, Elżbieta Kiełczewska, Róża Lisiecka, Halina Łacińska, Jadwiga Łopata, Romana Madga, Mirosław Marzec, Halina Pawlaczyk, Jolanta Prochota, Małgorzata Skupin, Marek Spochacz, Dorota Szalata, Mirosława Ściborek, Elżbieta Śmierzchała, Karol Warlich, Jarosław Wesołowski, Alicja Wieczorek, Romuald Wirt, Wiesława Wucka. 

Klasa 4c
Tomasz Bartoszuk, Marzena Bekasińska, Aleksandra Buczkowska, Krzysztof Cieślewicz, Elżbieta Galińska, Krzysztof Gniatczyk, Jan Gołańczyk, Anna Grabarczyk, Henryk Gronikowski, Mariusz Górkowski, Danuta Helik, Maciej Jesiołowski, Elżbieta Kamzela, Mirosława Kania, Maria Kądziela, Elżbieta Klomfas, Małgorzata Kowalewska, Grzegorz Krysin, Iwona Kubicka, Paweł Kwiatkowski, Mirosław Leszczyński, Jan Leśniczak, Tomasz Mirski, Wojciech Patyk, Eugeniusz Poliński, Wojciech Pożegowiak, Barbara Radzińska, Piotr Rydzkowski, Arkadiusz Rzepka, Krzysztof Sikora, Leszek Sobieralski, Marek Sowiński, Wiesława Święch, Jarosław Tomczak, Mariola Wieczorek, Marek Wiśniewski, Marek Zygmunt. 

Klasa 4d
Elżbieta Bączkiewicz, Anna Bień, Jnusz Bochna, Lidia Dzieciątkowska, Ireneusz Garstka, Lech Granatowski, Grażyna Gronowska, Irena Hoffmann, Małgorzata Jankowska, Barbara Kafel, Piotr Kamiński, Jarosław Kołodziejczak, Anna Kowalska, Maria Kozłowska, Małgorzata Maciejewska, Grzegorz Matczyński, Aurelia Matelska, Waldemar Mrówczyński, Krzysztof Nowak, Lucyna Nyka, Mirosława Pindral, Barbara Przybysławska, Izabela Ramisch, Andrzej Rożek, Jolanta Sudnik, Zbigniew Szymkowiak, Stanisław Tomaszewski. 

Klasa 4e
Dorota Bauman, Zbigniew Brodnicki, Ryszard Chudziński, Hanna Czaprowicz, Zenon Ćwikła, Hanna Dąbrowska, Małgorzata Frąckowiak, Błażej Gałczyński, Wanda Giszczyńska, Danuta Gola, Alina Jankowska, Anna Korach, Czesława Koronka, Genowefa Łaganowska, Jolanta Markowska, Mirosława Mróz, Grażyna Piętka, Henryk Sienkiewicz, Stanisław Sobański, Danuta Spachacz, Danuta Sroka, Arleta Stepczyńska, Iwona Szumowska, Wiesław Szwajkowski, Magdalena Tonder, Henryka Tygielska, Grażyna Walaszczyk, Jadwiga Walczak, Małgorzata Walery, Dorota Zgoła. 

Klasa 4f
Maria Andrzejak, Anna Błaszczyk, Anna Chudzik, Aurelia Dziekan, Mariola Garstka, Hnna Gromadzińska, Grażyna Jakubowska, Emilia Jelińska, Małgorzata Jendrzejczak, Kazimierz Kamowski, Alicja Kołodziejczak, Aneta Kosowska, Dorota Kozłowska, Renata Kruczyńska, Wanda Liberowska, Halina Młodzikowska, Elżbieta Nowicka, Justyna Przyborska, Anna Raszke, Grażyna Sekulska, Konrad Stube, Wanda Szymańska, Dariusz Szymański, Jacek Śniegowski, Marek Śniegowski, Paweł Swięch, Danuta Tomczak, Grażyna Wiechowska, Elżbieta Zając, Krzysztof Zybała. 

Spis Absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących – Liceum im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie 

 ROK 1979
Klasa 4a
Wiesława Bender, Beata Bojarska, Mariola Borowiak, Mirosław Czech, Danuta Czerniak, Grzegorz Dominiczak, Aleksandra Dopierała, Małgorzata Frank, Elżbieta Grzechowiak, Halina Jasinska, Marek Kapela, Ewa Kędziora, Maria Kędzierska, Dorota Konieczka, Bogumiła Krzyżaniak, Piotr Machiński, Dorota Mikołajewicz, Magdalena Myszkowska, Brygida Nogalska, Katarzyna Ochocińska, Wiesława Olszewska, Dorota Orłowicz, Małgorzata Płachecka, Jerzy Ruminiecki, Danuta Sałamacha, Violetta Smokowska, Mieczysława Smuglewicz, Zbigniew Stępak, Małgorzata Swółkowska, Danuta Szajda, Elżbieta Szczepaniec, Andrzej Szyda, Grażyna Szymańska, Małgorzata Wiechowska. 

Klasa 4b
Elżbieta Batkowska, Maria Białaczyk, Arleta Brewińska, Urszula Broszkowska, Jolanta Czurak, Wojciech Dzięcielak, Jolanta Fila, Mariusz Gadzała, Urszula Gawadzińska, Eligiusz Kaszuba, Maria Kołacińska, Jolanta Kowalewska, Dorota Kuśnierkiewicz, Wiesława Łabuz, Irena Łaźna, Maria Machaj, Wojciech Nadoliński, Małgorzata Nawrocka, Bernadeta Nowak, Regina Petrykowska, Grażyna Pikies, Adam Purczyński, Wiesław Rapczyński, Małgorzata Ratajczak, Elżbieta Rzeźnik, Krystyna Skrzypczak, Wiesława Sobecka, Danuta Stepczyńska, Andrzej Strzyżewski, Ewa Szalata, Beata Szczygielska, Ewa Szymańska, Sławomir Śmigielski, Małgorzata Śruba, Janina Świtała, Irena Węglewska, Barbara Wielosz, Jerzy Woźniak. 

Klasa 4c
Izabela Banach, Ewa Binkowska, Włodzimierz Blaszyński, Jaromir Dziel, Barbara Filipiak, Aneta Gąsiorek, Dorota Grabarczyk, Stanisław Graczyk, Tomasz Jakubek, Halina Kędziorek, Barbara Konieczna, Karol Kozłowski, Hanna Kwaśniewska, Aleksandra Lisowska, Danuta Łykowska, Lidia Marcinkowska, Jerzy Milanowski, Michał Napierała, Piotr Nowakowski, Zbigniew Ostrzycki, Irena Pacanowska, Regina Polińska, Helena Skórka, Jacek Sobkowiak, Eugeniusz Sosna, Lidia Strzyżewska, Ryszard Szczepaniak, Zbigniew Szczepaniak, Krystyna Szeflińska, Arleta Szkudlarek, Iwona Szymańska, Andrzej Święcichowski, Tomasz Tomicki, Mariusz Trzaskowski, Grażyna Tylman, Halina Wierzbic. 

Klasa 4d
Marlena Bakoś, Anna Białecka, Tomasz Braciszewski, Maria Cygan, Barbara Dawidowska, Dariusz Dąbrowski, Zbigniew Dzionek, Grażyna Gniatczyk, Danuta Gawrych, Marek Górecki, Tomasz Kordoński, Krystyna Kostrzewska, Ewa Krysiak, Jan Łykowski, Halina Macioszek, Irena Macioszek, Maria Męska, Elżbieta Nakulska, Małgorzata Nowak, Anna Orczyk, Adam Owczarzak, Włodzimierz Pietraszewski, Cezary Pluciński, Anna Pluta, Jolanta Rozpłochowska, Teresa Sajkowska, Mariusz Skupin, Ma%

Wszystkie prawa zastrzeżone absolwent.gniezno.pl 2008r.